Demonstracja: Office 2007 Beta 2. Pierwsze Spojrzenie

Strona główna Aktualności

O autorze

We wtorek Microsoft udostępnił publicznie do pobrania Betę 2 pakietu Microsoft Office 2007. Czas więc aby przyjrzeć się długo oczekiwanemu produktowi tym bardziej, że zmiany w stosunku do wersji 2003 są naprawdę zasadnicze.

W demonstracji Office 2007 Beta 2. Pierwsze Spojrzenie Docent opowiada o pierwszych wrażeniach jakie niesie za sobą spotkanie z nowym pakietem. Oczywiście tematyka jest tak rozległa, że nie sposób ją ująć w ramach jednej demonstracji, toteż skoncentrowaliśmy się na dwóch bardzo istotnych elementach pakietu, programach Outlook i Word. Już krótka "wycieczka" po tych aplikacjach daje obraz zmian jakie czekają na nas wraz z nową wersją Office. Szczególnie część poświęcona aplikacji Word ukazuje ogrom zmian, zmian o tyle przełomowych, że dotyczą filozofii interfejsu użytkownika którego idea była w poprzednich wersjach Office w zasadzie niezmienna.

Należy zaznaczyć, że w praktyce okno programu Outlook jest bardziej przejrzyste niż to, które zobaczycie w demonstracji. Na jej potrzeby, aby rozmiar demonstracji nie był nadmiernie duży okno programu zostało nieco zmniejszone. W praktyce oczywiście przestrzeń jaką mamy do dyspozycji uzależniona jest od rozdzielczości monitora jakim dysponujemy.

Zapraszamy więc do obejrzenia demonstracji Office 2007 Beta 2. Pierwsze Spojrzenie

© dobreprogramy
s