Destroy Windows 10 Spying Destroy Windows 10 Spying 1.0.2.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Destroy Windows 10 Spying to darmowe narzędzie adresowane do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows 10 i starszym, którzy cenią swoją prywatność i nie życzą sobie, by ich dane były udostępniane firmie Microsoft.

Jedną z cech charakterystycznych Windowsa 10 jest fakt, że nowa wersja popularnych "okienek" sukcesywnie wysyła dane użytkownika do ich producenta. Za sprawą Destroy Windows 10 Spying można zablokować ten proces, jak również sprawić, by informacje nie zostały pozyskane przez rozmaite strony internetowe, które zajmują się gromadzeniem danych. Mowa o kilkudziesięciu witrynach tego rodzaju, w tym między innymi: ads1.msn.com, ad.doubleclick.net czy i1.services.social.microsoft.com.

Destroy Windows 10 Spying zawiera również funkcję pozwalającą na odinstalowanie wybranych aplikacji dostępnych w systemie Windows 10, których nie można usunąć w standardowy sposób (np. Xbox, Pasjans, OneDrive i Builder 3D).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekkość, skuteczność, usuwanie wybranych aplikacji, polski język.
Brak.
ocena użytkownika
08.11.2016 11:02 • Recenzja do wersji 1.6.722.0

Lekki program z polskim interfejsem, nie stanowiący problemu dla nikogo. Fajnie że jest możliwość usuwania wybranych aplikacji, całkiem przydatne. Ogólnie udany i ciekawy program, którego warto sprawdzić.

polski interfejs
szata graficzna i wielkość przycisków
ocena użytkownika
26.09.2016 20:21 • Recenzja do wersji 1.6.722.0

Dobry i skuteczny program. Działa szybko i spełnia swoje zadanie. Plus za polski interfejs. Szata graficzna programu trochę nie dopracowana i w starym stylu, nie pasuje do nowego systemu, przyciski za małe. Poza tym działa dobrze ale warto zobaczyć też programy konkurencji.