reklama

Digital Runner 1.0.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Digital Runner to ukazana z perspektywy trzeciej osoby szybka zręcznościowa bieganina, obok której obojętnie nie przejdzie miłośnik nie tylko kultowych Skyroads, ale przede wszystkim gier z przewodnim motywem biegu przed siebie na złamanie karku.

Bezustanne parcie do przodu naszego bohatera polegające na sprawnym przeskakiwaniu i wymijaniu wszelkich napotkanych na trasie przeszkód, znane zresztą z wielu innych produkcji, umotywowane tu zostało chęcią dotarcia jak najdalej przy jednoczesnym pobijaniu własnych rekordów punktowych i odległościowych.

Zasady rozgrywki są bardzo łatwe do opanowania. Należy w jednym kawałku dotrzeć tak daleko jak tylko pozwolą na to nasza zwinność, spostrzegawczość, refleks i pewnego rodzaju przebiegłość. Pewne manewry i wymyki należy bowiem stosować z odpowiednim wyprzedzeniem lub też opóźnieniem, tak by bohater był w stanie „wyrobić” się przed kolejną przeszkodą.

Trasa zawsze zaplanowana jest z góry lecz rzadko kiedy uda się podejrzeć dłuższy jej fragment. Zbudowana jest ona ze stałych odcinków składających się z powtarzalnych elementów lecz odcinki te łączone są ze sobą losowo, co skutkuje tym, że konkretne etapy posiadają każdorazowo inne odległości, a także zróżnicowany stopień trudności.

Digital Runner charakteryzuje się oszczędną i stylową oprawą graficzną, która nie tylko przemawia za projektem, ale dodatkowo pozwala w większym stopniu koncentrować się na tym, co dzieje się na torze.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #2 20.03.2016 19:43

@res: fakt ale gra jak na 120 MB zła nie jest :)

res   6 #1 19.03.2016 10:29

czy tylko dla mnie motyw graficzny/stylistyka otoczenia czysto zerżnięta z Mirrors Edge?

reklama