Dobra Zmiana Dobra Zmiana 1.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dobra Zmiana to gra zręcznościowa, nawiązująca mocno do polskiej rzeczywistości politycznej. Wcielamy się w niej w postać robotnika, którego zadaniem jest błyskawicznie sprzątać po gorących manifestacjach.

W grze trafiamy na planszę, która złożona jest z dróg oraz obrazów z widocznymi znanymi miejscami miast w Polsce. Sterujemy robotnikiem pracującym dla wirtualnej firmy JanuszPol, który musi sprzątać po wybuchających co rusz manifestacjach. Ulice muszą być czyste, aby nic nie uszkodziło jadących nimi aut. Jeśli trzy pojazdy złapią usterkę, wtedy gra się zakończy i przygodę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ponadto, rozpędzone pojazdy są zagrożeniem dla życia naszej postaci, trzeba więc umiejętnie przesuwać ją po ulicach, by nie wpaść pod koła.

Manifestanci w grze eksponują hasła o politycznym przekazie, np. "Lemingi, obudźcie się" lub "Jarosław, Polskę zostaw!". To czytelne nawiązania do realiów polskiej polityki w 2016 r., dzięki czemu grę można polecić zarówno tym, którzy polityką mocno się interesują, jak też tym, którzy mają do niej duży dystans.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!