Driver Fusion Driver Fusion

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Driver Fusion (kiedyś Driver Sweeper) to skuteczne narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Z jego pomocą możliwe jest kompletne oczyszczenie komputera z pozostałości po odinstalowanych lub powodujących problemy ze sprzętem sterownikach. Zaletą programu jest czytelny interfejs oraz dobre wsparcie urządzeń wielu najpopularniejszych producentów.

Narzędzie kierowane jest do użytkowników, którzy borykają się z problemem wydajności i stabilności pracy swojego komputera, chcieliby „na czysto” zainstalować nowe wersje sterowników lub po prostu usunąć pozostałości w systemie po poprzednich wersjach. Driver Fusion daje możliwość skutecznego kasowania oprogramowania takich urządzeń jak chipsety, układy dźwiękowe i graficzne, drukarki, klawiatury i myszki, karty sieciowe oraz wiele innych. Wspierane są podzespoły wyprodukowane przez m.in. Intela, nVidie, Microsoft, AMD, ASUSa, Logitecha, Creative’a, czy Realteka.

Driver Fusion po uruchomieniu wyświetla listę dostępnych w systemie sterowników. Wystarczy, że wybierzemy te interesujące nas, klikniemy przycisk ‘analizuj’, a program przeskanuje dysk i przygotuje szczegółowy raport o odnalezionych plikach oraz wpisach w rejestrze, które odpowiadają za sterowniki do danego urządzenia. Z kolei opcja ‘usuń’ pozwala skutecznie usnąć wybrane komponenty. Co istotne, narzędzie oferuje funkcje tworzenia i przywracania kopii zapasowych w razie niepowodzenia lub przypadkowego usunięcia poprawnych sterowników.

Uwaga!

  1. Korzystanie z programu zalecamy jedynie doświadczonym użytkownikom. Usunięcie istotnych dla działania systemu sterowników może spowodować jego awarię i problemy z uruchomieniem.
  2. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!