Driver Talent Driver Talent 8.0.0.6

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Talent (kiedyś Drive The Life) to kompleksowe rozwiązanie skierowane do tych osób, które zawsze chcą mieć komfort posiadania aktualnych wersji sterowników do posiadanego sprzętu, a jednocześnie nie chcą przeprowadzać ręcznych ich instalacji i aktualizacji. Nie wspominając już o konieczności samodzielnego sprawdzania, czy są dostępne nowsze wersje dla posiadanych komponentów komputera.

Tuż po udanej instalacji, Driver Talent zaczyna skanowanie systemu w poszukiwaniu urządzeń i po kilku minutach przedstawia raport. Dowiadujemy się wówczas, jaki sprzęt posiada aktualne sterowniki, które są uszkodzone lub wymagają zaktualizowania. Do tego program oferuję opcję backupu (kopii bezpieczeństwa) już zainstalowanych driverów, co pozwala na powrót do działających ustawień w razie awarii lub wykrycia niepożądanej funkcjonalności w stosunku do posiadanej wcześniej edycji.

Baza danych programu jest naprawdę duża i obejmuje sprzęt zarówno nowy, jak i niedostępny już w sprzedaży na rynku od wielu lat, dzięki czemu korzystać z aplikacji mogą w zasadzie wszyscy chętni. Driver Talent jest prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs nawiązujący do popularnego i coraz częściej stosowanego Modern UI. Dzięki niemu nawet użytkownicy bez wiedzy technicznej mogą bez problemu posiadać aktualne sterowniki - wystarczy, że raz na jakiś czas uruchomią Driver Talent.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Jego interfejs jest zwięzły i łatwy w użyciu.
aktualnie brak
ocena użytkownika
22.07.2016 11:18 • Recenzja do wersji 6.4.46.144

lubię go używać codziennie. To pomogło mi rozwiązać wiele problemów ze sterownikami.

bezpłatny - teoretycznie spełniający swoje zadanie.
prawdopodobnie produkt chiński.
ocena użytkownika
25.04.2015 19:09 • Recenzja do wersji 6.2.2.6

Po czasowej fascynacji programami chińskiej produkcji oraz używaniu kilku z nich (np. 360 Total Security lub Hao Zip a także omawiany Drive The Life), przestałem jednak w końcu z nich korzystać. Sposób działania wszystkich programów chińskich, z których korzystałem oceniam jako praktyk wysoko jednak fakt, że prawie wszystkie ich produkty dostępne są za darmo - we współczesnej cywilizacji - nie wzbudza długofalowego zaufania. Pokusiłem się o wykonanie spolszczenia do programu Drive The Life i po wypróbowaniu funkcjonowania wersji z polskim interfejsem, nie stwierdziłem usterek w swoim Windows 7 ale z drugiej strony nie dałbym gwarancji za jego "bezszkodowość". Jeśli są osoby zainteresowane wypróbowaniem tego produktu z moim spolszczeniem, to proszę o zgłoszenie tego faktu na mój adres e-mail: mhpabhp@interia.pl.