r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Druga edycja Webinariów SolidWorks rusza w piątek

Strona główna Aktualności

Już w najbliższy piątek, po miesięcznej przerwie, rusza druga edycja Webinariów SolidWorks.

Webinaria kierowane są do użytkowników systemów 3D CAD, inżynierów, projektantów i nie tylko. Podczas seminariów uczestnicy mogą zapoznać się narzędziami przyspieszającymi i ułatwiającymi pracę projektową i skorzystać z porad prowadzących. Spotkania odbywają się przez Internet, w piątki między 9:00 a 10:00, a prowadzi je Dział Techniczny firmy CADWorks — organizatora warsztatów. Na sierpień zaplanowano cztery spotkania: 5 sierpnia „Czas to pieniądz, przyspiesz z SolidWorks”, 12 sierpnia „Harmonogram zadań, wykorzystaj noc w biurze”, 19 sierpnia „Z 2D do 3D — bezbolesne przejście do świata 3D”, 26 sierpnia „DirectEditing FeatureWorks — import z innych CAD”.

Więcej informacji na temat Webinariów można znaleźć na stronie CADWorks. Tam również można zarejestrować się na wybrane seminaria. Aby wziąć udział w Webinariach potrzebny jest jedynie komputer połączony z Internetem i słuchawki lub głośniki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.