DuckDuckGo Privacy Browser DuckDuckGo Privacy Browser 5.79.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

DuckDuckGo privacy Browser to przeglądarka przygotowana przez autorów wyszukiwarki internetowej, słynącej z ochrony prywatności użytkowników. W założeniach ma dostarczyć nam jak najłatwiejszy sposób na unikanie śledzenia w Sieci.

Przeglądarka DuckDuckGo chroni prywatność oglądających na kilka sposobów. Ochrona przed reklamowymi skryptami śledzącymi zablokuje wszelkie ukryte komponenty śledzące i demaskują główne sieci reklamowe. Lepsze zabezpieczenia w zakresie szyfrowania zmuszamy strony internetowe do korzystania z szyfrowanych połączeń wszędzie tam, gdzie są one dostępne. Przeglądarka zapewnia także w pewni prywatne wyszukiwanie i rozszyfrowywanie Polityk prywatności dzięki współpracy z Terms of Service Didn’t Read.

Podczas przeglądania i wyszukiwania DuckDuckGo pokazuje ocenę w rankingu prywatności odwiedzanej strony internetowej (A-F). W szczegółowym widoku można natychmiast potwierdzić zabezpieczenia, zobaczyć listę stron przyłapanych na śledzeniu, a w efekcie także zablokować wyświetlanie niektórych reklam i widżetów. Poza tym przeglądarka oferuje standardowe funkcje, jak zakładki, autouzupełnianie, ale bez przeglądania w kartach. Przycisk „Fire” szybko czyści wszystkie karty jednym dotknięciem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!