r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DuckDuckGo Privacy Browser 7.0.3

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

DuckDuckGo privacy Browser to przeglądarka przygotowana przez autorów wyszukiwarki internetowej, słynącej z ochrony prywatności użytkowników. W założeniach ma dostarczyć nam jak najłatwiejszy sposób na unikanie śledzenia w Sieci.

Przeglądarka DuckDuckGo chroni prywatność oglądających na kilka sposobów. Ochrona przed reklamowymi skryptami śledzącymi zablokuje wszelkie ukryte komponenty śledzące i demaskują główne sieci reklamowe. Lepsze zabezpieczenia w zakresie szyfrowania zmuszamy strony internetowe do korzystania z szyfrowanych połączeń wszędzie tam, gdzie są one dostępne. Przeglądarka zapewnia także w pewni prywatne wyszukiwanie i rozszyfrowywanie Polityk prywatności dzięki współpracy z Terms of Service Didn’t Read.

Podczas przeglądania i wyszukiwania DuckDuckGo pokazuje ocenę w rankingu prywatności odwiedzanej strony internetowej (A-F). W szczegółowym widoku można natychmiast potwierdzić zabezpieczenia, zobaczyć listę stron przyłapanych na śledzeniu, a w efekcie także zablokować wyświetlanie niektórych reklam i widżetów. Poza tym przeglądarka może zapisywać zakładki, ale przeglądać można w tylko jednej karcie. Przycisk „Fire” szybko czyści wszystkie karty jednym dotknięciem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa przeglądarka DuckDuckGo: ochrona prywatności nie wymaga wysiłku

53
23.01.2018  •  Anna Rymsza

Wyszukiwarka DuckDuckGo, znana jest z tego, że nie śledzi użytkowników. Dziś mamy kolejny pretekst, by z niej skorzystać – nowe aplikacje mobilne i rozszerzenia dla przeglądarek. W nowych narzędziach DuckDuckGo znajdziemy między innymi narzędzia blokujące śledzenie i wymuszające szyfrowanie przesyłania danych. Rozszerzenie blokuje śledzenie Wyszukiwarka DuckDuckGo została wbudowana w liczne przeglądarki, ale nie w tych najpopularniejszych. Tu bardzo wygodnym sposobem korzystania z DuckDuckGo jest rozszerzenie, dostępne dla Firefoksa, Chromea, Edgea, Internet Explorera i Safari. W…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.