reklama

Dzisiaj koniec pobierania Windows 7 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Tak jak zapowiadaliśmy, dzisiejszy dzień to już ostatnie chwile na rozpoczęcie pobierania publicznej wersji beta Windows 7 wydanej na początku stycznia.

10 lutego, czyli dzisiaj, Microsoft planuje zakończenie możliwości rejestracji nowych użytkowników w celu pobrania wersji beta systemu Windows 7. Formularz w chwili pisania tego materiału jest jeszcze dostępny, więc jeśli ktoś nie zarejestrował się jeszcze, a ma taki zamiar to powinien się pospieszyć. Na samo pobieranie jest jeszcze trochę czasu - rozpoczęte transfery muszą zakończyć się do 12 lutego. Po tej dacie nie będzie możliwa ani rejestracja nowych pobrań, ani kontynuowanie istniejących.

Na razie nie ma informacji, czy następna wersja testowa również będzie udostępniona publicznie. Wiadomo tylko, że będzie to Release Candidate - Microsoft oświadczył jakiś czas temu, że wyda tylko po jednej wersji Beta i RC.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama