EMPU 2.2.1.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EMPU to prosty i lekki edytor tekstowy dla programistów, posiadający wiele przydatnych cech rozbudowanych środowisk programistycznych (IDE). Oferuje on m.in. kolorowanie składni dla 67 języków, autouzupełnianie składni czy też możliwość kompilacji kodu bezpośrednio z poziomu okna edytora.

Aplikacja wyposażona ona została w szereg użytecznych narzędzi, które z pewnością usprawnią pracę programistów i webmasterów. Wśród najciekawszych funkcji EMPU znajdziemy edytor tekstu, który wspiera najpopularniejsze języki programowania, skryptowe itp., oferuje funkcję kolorowania i autouzupełniania składni, numerowanie linii, zawijanie bloków kodu, daje możliwość integracji z zewnętrznymi kompilatorami i umożliwia pisanie notatek w głównym oknie programu.

Narzędzie oferuje oczywiście mechanizm kart, pozwalający na pracę z wieloma plikami w jednym oknie programu, umożliwia tworzenie i sprawne zarządzanie projektami, a także wspiera kodowanie ASCII, ANSI, UTF-7, UTF-8, UTF-16, UTF-31 oraz daje możliwość łatwej personalizacji wielu atrybutów pracy edytora. Wśród najpopularniejszych języków programowania obsługiwanych przez EMPU znajdziemy takie pozycje jak Assembler, C, C#, C++, D, Fortran, Java, Obejctive-C, Pascal, Scala, JavaScript, Perl, PHP, Python, CSS, HTML, LaTeX, XML, SQL i inne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
a_bo_ja_wiem   1 #3 27.01.2014 09:40

Ostatnio mi oszalał i nie mam go jak włączyć, a tak to go lubiłem. Teraz zainstalowałem Notepada++.

cephei   13 #2 09.09.2013 14:30

Znalazłem rozwiązanie. Trzeba najpierw zainstalować poprzednią wersje programu, a dopiero później najnowszą betę.

cephei   13 #1 09.09.2013 14:24

Podczas pobierania przeglądarki dają ostrzeżenie o tym pliku, a po pobraniu i zainstalowaniu program uruchamia się z błędem: wystąpił nieoczekiwany wyjątek, bla bla i za każdym razem cokolwiek nie chce w tym programie zrobić. Coś skopane. Bo nawet jak na betę to błąd już przy uruchomieniu jest bez sensu.

Autor edytował komentarz.