reklama

Eassos PartitionGuru Free 4.9.5.508

Strona główna Windows Narzędzia Partycjonowanie i zarządzanie HDD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Eassos PartitionGuru Free to bezpłatne i rozbudowane narzędzie do zarządzania dyskami twardymi w komputerze. Program służy do partycjonowania dysków, wykonywania kopii bezpieczeństwa całych partycji, a także do przywracania utraconych danych.

Aplikacja została wyposażona w najważniejsze funkcje umożliwiające wykonywanie niemal wszystkich czynności związanych z partycjami na dowolnym nośniku danych. Program umożliwia między innymi tworzenie, usuwanie, formatowanie oraz ukrywanie partycji, a także idealnie nadaje się do wyszukiwania i odzyskiwania usuniętych woluminów, które zostały utracone w wyniku awarii dysku twardego lub ataku groźnego wirusa.

Eassos PartitionGuru Free obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze nośniki danych z interfejsem IDE, SCSI, SATA, a także wspiera następujące systemy plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, EXT2 i EXT3. Poza tym potrafi odzyskać niezbędne dane z macierzy RAID oraz posiada wbudowane funkcje do zarządzania wirtualnymi nośnikami danych (obsługuje Virtual PC, VMware i VirtualBox).

Program posiada narzędzia do weryfikowania i usuwania błędów znajdujących się na dysku twardym. Oprócz tego umożliwia nieodwracalne usuwanie danych, bez późniejszej ich możliwości przywrócenia, a także może posłużyć do tworzenia kopii zapasowej systemu i rozruchowego nośnika USB (wspiera USB-HDD, USB-FDD i USB-ZIP).

Korzystając z tego oprogramowania możemy też odbudować uszkodzony MBR (główny rekord startowy), przekonwertować tablice partycji z MBR do GPT oraz sklonować dowolną partycję i cały dysk twardy. Eassos PartitionGuru Free przywraca usunięte dane z kosza systemowego lub określonej lokacji na dysku twardym i z uszkodzonej lub nieprawidłowej partycji.

Uwaga!

  • Program dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji komercyjnej posiada pewne ograniczenia uniemożliwiające wykonywanie różnych operacji na dysku twardym – tworzenie kopii całej partycji do pliku, odzyskiwanie partycji z dysków USB i GPT oraz przywracanie plików z wirtualnych nośników i USB. Poza tym wyłączono funkcję do tworzenia wirtualnych macierzy RAID.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
djbibi   1 #10 14.06.2016 13:02

Wersja pro do pobrania za darmo dzisiaj:
https://dottech.org/giveaway/

  #9 28.04.2013 21:43

bład przy kopiowaniu partycji ukrytej typu eisa recovery winxp
windows podaje bład katalogu \$MFT

gorgul   2 #8 10.04.2013 13:01

Niezły niezły, wszystko poszło szybko i bez błędów

  #7 31.03.2013 01:36

Ten program to kompletny syfiur. Zbackupowałem sobie partycję 35GB w nadzieji, że nie będę musiał jej odpakowywać. Plik trzymam na partycji osx HFS+. Zaszła potrzeba odzyskania danych z pliku. Program jednak nie jest w stanie ani odtworzyć danych partycji, ani nawet pokazać mi zawartości obrazu. 35GB danych przepadło.

  #6 06.10.2012 09:03

U mnie na Windows8 64 wywala błąd przy próbie jakiegokolwiek działania na partycjach. A szkoda, opcje wyglądają obiecująco.

  #5 05.08.2012 22:58

nie ma opcji "Resize" ani niczego w tym rodzaju

  #4 01.08.2012 14:29

Całkiem niezły program. Przy okazji nieźle sobie radzi z odzyskiwaniem usuniętych plików. Polecam.

darkman999   8 #3 08.07.2012 23:17

Czy ten program przyda się w przypadku gdy mój niezniszczalny wojskowy dysk usb wyświetla informacje: "lokalizacja jest niedostępna f:\ nie jest dostępny. Parametr jest niepoprawny."?
Czy raczej lepiej brać się za testdiska?

saper1972   3 #2 08.07.2012 16:46

Wersja darmowa bez problemu tworzy kopię całej partycji do pliku wiec w opisie jest napisana bzdura,używam tego programu od kilkunastu miesięcy właśnie do tego i jest rewelacyjny,szybki i bardzo wygodny

  #1 08.07.2012 16:35

Po tym jak wszystkie partycje oznaczył RAID zamiast NTFS + FAT32 wyleciał do kosza.

reklama