Easy Service Manager 3.14

Strona główna Windows Firma Programy do obsługi serwisu
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy Service Manager to aplikacja wspomagająca działalność zajmujących się serwisowaniem sprzętu elektronicznego oraz komisów.

Program pozwala na prowadzenie kartoteki usług serwisowych, zawierającej opis usterki i przebiegu naprawy łącznie z wykazem wymienionych komponentów, ewidencjonowanie części serwisowych oraz akcesoriów, a także prowadzenie skupu i sprzedaży różnego rodzaju urządzeń elektronicznych (drukowanie kompletnie wypełnionych umów komisowych oraz kupna/sprzedaży bezpośrednio z programu).

ESM oferuje również możliwość generowania zestawień kupna i sprzedaży dla wybranego okresu, dowolnej edycji szablonów umów, w tym potwierdzeń przyjęcia/wydania oraz podpięcia dowolnego pliku/ów (pliki tekstowe, obrazy itp.) do każdej usługi serwisowej/komisowej/klienta. Program potrafi powiadomić klienta o statusie naprawy za pośrednictwem stworzonego dla niego konta, na którym ma on możliwość sprawdzenia online realizacji zlecenia.

Narzędzie daje możliwość pracy w trybie jedno- i wielostanowiskowym, wykorzystując przy tym lokalną bazę danych (Firebird).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Intuicyjny, funkcjonalny (przynajmniej w założeniu)
niedopracowany w szczegółach, posiada błędy
ocena użytkownika
05.12.2016 14:35 • Recenzja do wersji 2.91

Program ma potencjał, niestety mnogość błędów i drobnych niedoróbek skutecznie dyskwalifikuje go do profesjonalnego użytku. Autor co prawda przyjmuje zgłoszenia, ale nie przekłada się to na sam program (ostatnia aktualizacja była 10 miesięcy temu). Program ma na pewno duży potencjał, jednak wymaga poprawek. Program zakupiony ale niestety nie używany, ale może doczeka się poprawek.