EditRocket EditRocket 4.5.7

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EditRocket to edytor tekstu kierowany do programistów i webmasterów, który wspiera takie technologie i języki programowania jak C, C++, CSS, HTML, Java, JavaScript, XML, JSP, Perl, PHP, Python, Ruby, Scala, C#, SQL itp.

Aplikacja wyposażona została w zestaw funkcji i narzędzi niezbędnych do wygodnego tworzenia i edycji, debugowania, a także przeglądania kodu źródłowego. Najważniejsza wśród nich, edytor kodu źródłowego, wyposażony został w opcje auto-uzupełniania i kolorowania kodu źródłowego ponad 20 najpopularniejszych języków, makra, wspomagające różnego typu operacje, a także system wtyczek, który pozwala rozszerzyć możliwości programu o nowe funkcje.

Kolejne funkcje to konstruktor stylów CSS i tagów HTML, możliwość integracji z lokalnymi serwerami, zintegrowana przeglądarka plików, weryfikatory dla XML, HTML, JS i CSS, a także wbudowany klient FTP/SFTP oraz porównywarka plików.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!