Endomondo Endomondo version 18.10.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Endomondo Sports Tracker to aplikacja do śledzenia aktywności sportowej użytkownika. Dzięki niej możliwe jest dokładne monitorowanie własnych treningów, wymiana informacji o uprawianym sporcie ze znajomymi, a także podejmowanie wyzwań sportowych. Jest to zaawansowane narzędzie mierzące aktywność, a zarazem rozbudowana sieć społecznościowa dla osób aktywnych fizycznie.

Podstawowym zadaniem Endomondo jest rejestrowanie informacji o aktywności fizycznej – po wybraniu odpowiedniego typu treningu (np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze), aplikacja rozpoczyna monitorowanie aktywności za pomocą układu GPS, oraz opcjonalnych czujników podłączanych do urządzenia. Pozwala to na zbieranie informacji o przebytej drodze, czasie ćwiczenia, a także spalonych kaloriach. Dzięki możliwości ręcznego ustalania danych, aplikacja może także zbierać dane np. z siłowni lub jazdy na rowerze stacjonarnym. Miernik pozwala również na ręczne ustalenie określonego celu, a następnie będzie kierował do niego użytkownika poprzez komunikaty głosowe.

Endomondo to również swoista sieć społecznościowa ludzi aktywnych fizycznie. Aplikacja pozwala na obserwowanie znajomych, dzielenie się z nimi własnymi wynikami, a także podejmowanie wyzwań. Wśród tych znajdziemy nie tylko wyzwania rzucane przez znajomych, ale również konkursy i akcje charytatywne organizowane przez różne firmy. Aplikacja pozwala także na szybkie dzielenie się wynikami w innych sieciach społecznościowych np. Facebooku. Wyniki użytkownika są synchronizowane z kontem internetowym na stronie producenta aplikacji. Aplikacja pozwala na bardzo szybki dostęp do domyślnego odtwarzacza muzycznego, oraz ustawień GPS.

Największym atutem aplikacji jest możliwość skorzystania z czujnika prędkości i kadencji w rowerze, a także pulsometrów wyposażonych w ANT+ w celu zbierania dokładniejszych informacji. W wypadku przerw i odpoczynku użytkownik może przerwać mierzenie aktywności poprzez pauzę. W wypadku rzucania wyzwań samemu sobie możliwe jest uruchomienie odliczania, czasu wyznaczonego na uzyskanie określonego celu. Aplikacja jest darmowa, zachęca jednak do wykupienia wersji premium. Posiada reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!