r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Endomondo 17.12.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Endomondo Sports Tracker to aplikacja do śledzenia aktywności sportowej użytkownika. Dzięki niej możliwe jest dokładne monitorowanie własnych treningów, wymiana informacji o uprawianym sporcie ze znajomymi, a także podejmowanie wyzwań sportowych. Jest to zaawansowane narzędzie mierzące aktywność, a zarazem rozbudowana sieć społecznościowa dla osób aktywnych fizycznie.

Podstawowym zadaniem Endomondo jest rejestrowanie informacji o aktywności fizycznej – po wybraniu odpowiedniego typu treningu (np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze), aplikacja rozpoczyna monitorowanie aktywności za pomocą układu GPS, oraz opcjonalnych czujników podłączanych do urządzenia. Pozwala to na zbieranie informacji o przebytej drodze, czasie ćwiczenia, a także spalonych kaloriach. Dzięki możliwości ręcznego ustalania danych, aplikacja może także zbierać dane np. z siłowni lub jazdy na rowerze stacjonarnym. Miernik pozwala również na ręczne ustalenie określonego celu, a następnie będzie kierował do niego użytkownika poprzez komunikaty głosowe.

Endomondo to również swoista sieć społecznościowa ludzi aktywnych fizycznie. Aplikacja pozwala na obserwowanie znajomych, dzielenie się z nimi własnymi wynikami, a także podejmowanie wyzwań. Wśród tych znajdziemy nie tylko wyzwania rzucane przez znajomych, ale również konkursy i akcje charytatywne organizowane przez różne firmy. Aplikacja pozwala także na szybkie dzielenie się wynikami w innych sieciach społecznościowych np. Facebooku. Wyniki użytkownika są synchronizowane z kontem internetowym na stronie producenta aplikacji. Aplikacja pozwala na bardzo szybki dostęp do domyślnego odtwarzacza muzycznego, oraz ustawień GPS.

Największym atutem aplikacji jest możliwość skorzystania z czujnika prędkości i kadencji w rowerze, a także pulsometrów wyposażonych w ANT+ w celu zbierania dokładniejszych informacji. W wypadku przerw i odpoczynku użytkownik może przerwać mierzenie aktywności poprzez pauzę. W wypadku rzucania wyzwań samemu sobie możliwe jest uruchomienie odliczania, czasu wyznaczonego na uzyskanie określonego celu. Aplikacja jest darmowa, zachęca jednak do wykupienia wersji premium. Posiada reklamy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Integracja obowiązkowa. Endomondo wymieni dane z aplikacjami Under Armour

10
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

W lutym 2015 r. Under Armour kupiło Endomondo, czyli jeden z najbardziej popularnych na świecie serwisów do mierzenia aktywności sportowych. Teraz firma ogłosiła że wprowadza w usłudze wiosenne porządki. Zmienią się warunki korzystania z niej (zarówno w wersji przeglądarkowej, jak też w aplikacjach mobilnych) oraz polityka prywatności. Wszystko po to, aby przesyłanie danych między Endomondo a innymi programami dla sportowców należącymi do Under Armour stało się łatwiejsze. Zmiany ogłoszone przez nowego właściciela Endomondo dotyczące osób, które dopiero zaczynają korzystać z produktów…

Aplikacje mobilne, które pomogą przygotować się do zimowych sportów

19
06.12.2015  •  lukasz_em

Kalendarzowa zima za pasem, w górach spadł już pierwszy śnieg, a to oznacza, że wkrótce na całego będzie można oddać się sportom zimowym. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, który pozwoli Wam przygotować się wszechstronnie do zimowego uprawiana sportu dzięki aplikacjom mobilnym i nowym technologiom. Zaczniemy od najlepszych w naszej ocenie aplikacji mobilnych, które służą do mierzenia naszych wyników sportowych. Wszystko po to, aby przed np. zimowymi szaleństwami na narciarciarskich stokach lub na snowboardzie popracować nieco nad formą. Porządna zima nie trwa długo, dlatego dobrze wzmocnić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 30.09.2016 21:56

Proszę o pomoc, nie działa mi pomiar Dystansu. Chodzi o to, że GPS się nie włącza i jaj cały czas na "-", pomimo sprawdzenia wszystkich ustawień na Samsungu S6

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.