Epson iPrint Epson iPrint 7.6.4

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Epson iPrint służy do obsługi drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych firmy Epson przez WiFi. Z jej pomocą można skanować dokumenty do pamięci smartfonu oraz drukować dokumenty i zdjęcia z pamięci, z chmury i innych aplikacji.

Po uruchomieniu aplikacji należy znaleźć urządzenie Epsona, podłączone do tej samej sieci WiFi, co urządzenie mobilne. Po wybraniu urządzenia można skorzystać z jednej z funkcji aplikacji – drukowania dokumentów, drukowania zdjęć, skanowania, kopiowania oraz pamięci podłączonej do urządzenia – karty pamięci albo dysku USB.

Przed drukowaniem i skanowaniem można wybrać ustawienia, jak rodzaj papieru, barwy czy rozdzielczość skanowania. Aplikacja może przyjmować wydruki z innych aplikacji mobilnych, z pamięci urządzenia oraz z różnych chmur. Zeskanowane dokumenty zaś można zapisać w chmurze lub w pamięci lokalnej. Aplikacja ma też możliwość skanowania dokumentów z pomocą aparatu w smartfonie.

Ponadto aplikacja pozwala sprawdzić poziom materiałów eksploatacyjnych, w razie potrzeby poinformuje o braku papieru i niedostępności zajętej drukarki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!