r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Euro 2016: telekomy świętują awans Polski do ćwierćfinałów i rozdają gigabajty

Strona główna AktualnościINTERNET

Sukces drużyny Adama Nawałki świętowali chyba wszyscy – oto reprezentacja Polski jest w ćwierćfinałach Euro 2016. By to uczcić, dwa telekomy przygotowały darmowe pakiety internetowe, które powinny zainteresować wszystkich tych, którzy oglądają mecze na urządzeniach mobilnych.

T-Mobile ogłosiło promocję, w ramach której wszyscy abonenci i użytkownicy kart pre-paid, którzy do 28 czerwca wyślą SMS-em hasło GOLSZW10 na numer 499, otrzymają dodatkowo 10 GB ruchu sieciowego. Bonus ten jest ważny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, a w wypadku użytkowników pre-paid – przez 30 dni.

Nieco inaczej do sprawy podeszło Orange. Tutaj oferta dotyczy wyłącznie użytkowników indywidualnych (zarówno na abonament jak i pre-paid). By aktywować ten bonus, należy wysłać do 29 czerwca SMS-em hasło KARNY na numer 277. Dostaniemy wówczas aż 18 GB – ale uwaga, po aktywacji bonus jest ważny tylko przez trzy kolejne dni.

r   e   k   l   a   m   a

Tymi atrakcjami oba telekomy chwalą się na swoich stronach na Facebooku. Konkurencja tymczasem zaspała. Plus kibicuje naszej drużynie, pisząc, że wygrywamy mecz i awansujemy do ćwierćfinałów, dezorientując użytkowników animacją z polskimi piłkarzami… ręcznymi.

Sieć Play tymczasem o Euro 2016 jakby kompletnie zapomniała – ot 21 czerwca oferowała do wygrania piłkę z podpisem trenera Nawałki.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.