Euro Truck Simulator 2: Scandinavia

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Euro Truck Simulator 2: Scandinavia to jeden z najbardziej rozbudowanych dodatków (DLC) do popularnego symulatora kierowcy ciężarówki. Rozszerza on dostępną w grze mapę o takie kraje jak Szwecja, Norwegia czy Dania i umożliwia rozgrywkę pośród całkiem nowych, malowniczych krajobrazów oraz zabytków nordyckich.

Co daje nam to rozszerzenie?

Rozszerzenie Euro Truck Simulator 2: Scandinavia pozwala graczowi przenieść się do 27 znanych skandynawskich miast, wśród których znalazł się m.in. Sztokholm, Oslo, Kopenhaga, Malmö, Aalborg, Göteborg i wiele innych. Nowe terminale portowe umożliwiają łatwy dostęp do portów w północnych Niemczech, Polsce czy Wielkiej Brytanii. Wszystkie dostępne w DLC lokacje charakteryzują się różnorodnością przyrodniczą. Na trasach przebywanych naszą ciężarówką napotkamy na jeziora, pola, lasy, klify i zapierające dech w piersiach górskie doliny.

Nowe rodzaje ładunków i naczep

Nie mniej istotnym aspektem opisywanego rozszerzenia jest aż 80 nowych rodzajów ładunków z jakimi przyjdzie się nam spotkać podczas rozgrywki. Znajdziemy wśród nich żywność, maszyny, ładunki związane z budownictwem czy ładunki masowe. Do dyspozycji gracza oddano również nowe typy naczep przystosowane do transportu zwierząt i ciężarówek.

Uwaga!

  • Euro Truck Simulator 2: Scandinavia jest dodatkiem i do działania wymaga podstawowej wersji gry Euro Truck Simulator 2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!