Everyone Piano Everyone Piano 2.2.10.16

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Everyone Piano to oprogramowanie komputerowe skierowane do osób marzących o tym, by nauczyć się gry na pianinie. Jednocześnie zostało ono przygotowane z myślą o użytkownikach, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup prawdziwego instrumentu.

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że Everyone Piano nie jest – wbrew temu, co sugeruje nazwa – aplikacją dla wszystkich, to wystarczy chwila, by zauważyć, że charakteryzuje się naprawdę czytelnym i prostym w obsłudze interfejsem. Niezwykle istotne znaczenie ma fakt, że z programu można korzystać z natychmiast po uruchomieniu. Producent zadbał o to, by użytkownik nie musiał (choć może) konfigurować poszczególnych opcji, od razu przystępując do działania.

Warto zaznaczyć, że oprócz domyślnej funkcji pozwalającej na granie przy wykorzystaniu przycisków klawiatury, Everyone Piano umożliwia także podłączenie zewnętrznego urządzenia komunikującego się z komputerem za pośrednictwem interfejsu MIDI.

Everyone Piano pozwala na ładowanie dźwięków z bazy danych VSTi i oferuje dostęp do kilku trybów pracy: dla dzieci, dorosłych i osób starszych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!