Ewa - fakturowanie i magazyn Ewa - fakturowanie i magazyn 5.1.107.1

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ewa - fakturowanie i magazyn to program handlowo-magazynowy umożliwiający wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury VAT, dokumenty bez VAT, korekty), prowadzenie kartotek kontrahentów (wraz z możliwością zdefiniowania indywidualnych warunków cenowych), towarów (z możliwością zdefiniowania pięciu cen sprzedaży) i wystawionych dokumentów.

W zależności od wersji program Ewa - fakturowanie i magazyn pozwala także na obsługę magazynu (wydruk dokumentów PZ i WZ, stany ilościowe, przesunięcia itp.), współpracę z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB (lub zgodnymi), wystawianie dokumentów z kilku stanowisk jednocześnie, prowadzenie kasy, kontrolę należności i zobowiązań. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowych, a także generowanie zestawień i raportów.

Współpracuje z programem finansowo-księgowym Ala.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
  2. Program występuje w 3 odmianach: MINI (dla firm nie prowadzących magazynu), MIDI (dla firm prowadzących magazyn) oraz MAX (dla dwóch firm prowadzących magazyn i sprzedaż z odroczonym terminem płatności).
  3. Program wchodzi także w skład pakietu PCBIZNES.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bardzo szybki, obsługa z klawiatury,
szablony faktur nie najładniejsze
ocena użytkownika
13.11.2013 18:48 • Recenzja do wersji 4.1.32.1

Program w wersji MINI bez magazynu do małej firmy jak najbardziej OK, tanie aktualizacje. Bardzo szybki i co jest ważne obsługa z klawiatury. Używam od 1,5 roku i nie miałem większych problemów.