r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Exeo Extreme Gamer XG 10 — zmieniarka płyt dla graczy

Strona główna Aktualności

Posiadacze obszernych kolekcji płyt CD z muzyką zapewne nie wyobrażają sobie życia bez zestawów audio, które oferują opcję włożenia wielu krążków jednocześnie i potem szybkiej ich zmiany, podobnie zresztą jak użytkownicy samochodów, przyzwyczajeni, że wrzucą sobie do „kufra” kilka ulubionych składanek przed dłuższą wycieczką. Gracze też jednak mają sporo nośników — rynek zbytu dla siebie dostrzegła w tym firma Exeo Entertainment.

Opracowywane urządzenie Extreme Gamer XG 10 to zmieniarka płyt, majaca obsługiwać systemy Xbox 360, PlayStation 3 i Wii. Sprzęt połączymy z konsolą za pośrednictwem portu USB lub Ethernet, a więc nie ingerujemy w sprzęt, nie tracąc przy tym gwarancji. Równocześnie stylowe pudełko może przechowywać do 10 nośników CD, DVD lub Blu-ray, a w przypadku gier podzielonych na kilka płyt umożliwi szybki wybór w danym momencie wymaganej z podręcznego menu. Dostępne będą czarna i srebrna wersja kolorystyczna. Jakiś czas po pojawieniu się na rynku Xboksa One z PlayStation 4, Exeo obiecuje zaktualizowany model. Cena na razie pozostaje nieznana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.