r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

F-Secure: wzrost zysków o 82%

Strona główna Aktualności
F-Secure

- fiński producent rozwiązań z zakresu ochrony antywirusowej i zapobiegania włamaniom, poinformował o osiągnięciu w ciągu dziewięciu miesięcy 2006 r. łącznego przychodu wysokości 58,6 mln euro, co oznacza wzrost o 34%. W tym samym okresie zysk z działalności operacyjnej zwiększył się o 82% do 9,6 mln euro. W samym w trzecim kwartale firma zanotowała wzrost przychodów o 28% do poziomu 20 mln euro, natomiast zysk z działalności operacyjnej wyniósł 3,8 mln euro.

Firma umacnia swoją pozycję w zakresie oferowania koncepcji Security as a Service (Bezpieczeństwo jako usługa) za pośrednictwem dostawców usług internetowych. Umowy podpisane są ze 125 dostawcami Internetu w 33 krajach (m.in. polską Netią). F-Secure ma 36% udziału w europejskim rynku operatorów oferujących szerokopasmowy dostęp do sieci i zabezpieczenia danych, natomiast udziały w rynkach europejskim i północnoamerykańskim wynoszą łącznie 25%.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.