r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook z autoodtwarzaniem filmów z dźwiękiem. Oto jak je wyłączyć

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

O tym, że Facebook nie na żarty zbroi się do walki z YouTube pisaliśmy już wczoraj. Dziś pojawiły się kolejne informacje potwierdzające, że serwis Marka Zuckerberga zmierza nieuchronnie w stronę serwisu wideo.

Na blogu FB ukazał się komunikat o nowych sposobach oglądania filmów na Facebooku. Najważniejszą nowość stanowi domyślnie autoodtwarzanie wideo z dźwiękiem. Dotychczas był on wyciszony, zaś teraz podczas przewijania strumienia aktualności, aplikacja będzie odtwarzać dźwięk z każdego kolejnego filmu.

r   e   k   l   a   m   a

Tym, którzy nie odpowiada taki stan rzeczy, Facebook daje możliwość wyłączenia autoodtwarzania. W przypadku Androida, wystarczy przejść do ustawień aplikacji, a następnie do menu Automatyczne odtwarzanie i wybrać opcję Nigdy nie odtwarzaj filmów automatycznie. Proces tak samo przebiega na iOS-ie.

W przeglądarce konieczne jest natomiast przejście w ustawieniach do menu Filmy. Znajduje się tam pozycja Automatyczne odtwarzanie filmów. Z listy rozwijanej obok wystarczy wybrać opcję Wył.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.