FatSecret Licznik Kalorii

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

FatSecret Licznik Kalorii to aplikacja stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy chcą lepiej kontrolować swoją wagą. Dzięki rozbudowanym narzędziom rejestrowania posiłków jak i aktywności fizycznych pozwala lepiej rozeznać pochłonięte i spalone kalorie.

Aby skorzystać z możliwości FatSecret Licznik Kalorii należy z poziomu aplikacji założyć konto. Niestety nie da się pominąć tego kroku. Następnie odpowiadamy na kilka pytań odnośnie naszej wagi, codziennego wysiłku oraz tego co chcemy osiągnąć przy pomocy aplikacji. Dopiero po tym wszystkim możemy przystąpić do jej używania.

Główną rolą FatSecret jest pomoc w obliczaniu spożytych kalorii. Aby jak najlepiej określić tę wartość aplikacja zawiera sporą bazę znanych produktów żywnościowych. Zjadłeś właśnie serek? Wystarczy wpisać go w wyszukiwarce, a ta pomoże znaleźć nam konkretny gatunek.Stołujesz się w znanej restauracji albo sieci fast foodów? Tu również możesz liczyć na pomoc FatSecret. Wybierz odpowiedni lokal, następnie potrawę, a liczba kalorii zostanie dodana do naszego dziennika. Dodatkowo poznamy informacje o pozostałym składzie zjadanego produktu, tłuszczach, węglowodanach, białku itp.

Podobnie działa mechanizm obliczania ćwiczeń, z listy popularnych wybieramy aktywności fizyczne i dodaje je do naszego planu dnia. Dzięki temu o wiele łatwiej kontrolować nie tylko to co jemy, ale i jaki tryb życia prowadzimy. Wszystkie informacje są prezentowane w formie podsumowań i odnoszą się do określonych wcześniej celów. Mamy do nich dostęp nie tylko z poziomu aplikacji, ale i strony www. FatSecret Licznik Kalorii dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
04.01.2016  •  Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kabelka   1 #1 30.07.2015 09:16

Dosyć dobrya apka, używałam do niedawna. Wkurzało mnie jednak, że na moim tel się zacinała (może wina tel) i brakowało mi produktów. Obecnie testuje Fitatu. Więcej produktów, lepiej dopasowane miary. Zobaczymy, co będzie dalej.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy