r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fenix for Twitter

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Fenix for Twitter to jedna z ciekawszych aplikacji do obsługi popularnego „ćwierkacza”. Program utrzymany jest w google'owej estetyce Material Design i oferuje szereg możliwości konfiguracji wyglądu.

Galeria programu

W aplikacji mamy do wyboru kilka kolorów tła: jasne, ciemne lub głęboką czerń. Nawigacja w programie odbywa się za pomocą gestów, dzięki czemu możemy wygodnie przewijać strumienie aktywności między wszystkimi tweetami, wzmiankami dotyczącymi naszych wpisów, wiadomościami prywatnymi lub trendami na Twitterze.

r   e   k   l   a   m   a

Program ma wbudowaną przeglądarkę stron internetowych, co sprawia, że linkowane w tweetach artykuły możemy czytać bez opuszczania aplikacji. Zaletą programu jest też wygląd poszczególnych konwersacji na Twitterze, dzięki czemu można wygodnie śledzić treść poszczególnych rozmów z innymi użytkownikami „ćwierkacza”. W aplikacji możemy też tworzyć szkice naszych tweetów, dzięki czemu nie umknie nam żadna myśl, którą chcemy się podzielić na Twitterze. Ładnie dla oka prezentują się też zdjęcia oraz filmy wyświetlane w aplikacji. Ciekawie rozwiązano też kwestię obsługi linków. Przytrzymując palec dłużej na danym linku, wyświetli nam się menu kontekstowe, które pozwoli np. zapisać go lub skopiować.

Fenix for Twitter oferuje obsługę wielu kont, dzięki czemu możemy wygodnie przełączać się między kontem prywatnym i firmowym, jeśli np. prowadzimy biznesowy profil na Twitterze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Twittera na Androida: zmiany widoczne, ale zbyt zachowawcze

2
OPROGRAMOWANIE 08.06.2016 | Łukasz Maślanka

Chciałoby się napisać: nareszcie. Twitter zaktualizował swoją aplikację na Androida, wprowadzając do jej interfejsu elementy Material Design. Program w końcu wygląda nowocześnie i spójnie z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego spod znaku zielonego robota. Dla tych, którzy korzystali z androidowego Twittera dzięki plikom APK pobranym ze źródeł innych niż sklep Google Play, nowy wygląd aplikacji nie zaskakuje. Serwis bowiem od dłuższego czasu pracował nad odświeżeniem wyglądu aplikacji klienta na Androida. Teraz jednak wszystko jest tak, jak Google przykazało i wydanie programu z numerem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.