File transfer by Infinit File transfer by Infinit 1.2

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

File transfer by Infinit na Androida to mobilne przedłużenie usługi Infinit, która służy do szybkiego i wygodnego przesyłania plików między urządzeniami oraz systemami operacyjnymi.

Aby rozpocząć korzystanie z usługi Infinit, należy założyć konto. Zalogować się można za pomocą Facebooka lub tworząc zupełnie nowe konto. W ten sposób zyskujemy dostęp do usługi, ale najlepszym krokiem będzie zainstalowanie aplikacji na Windows, Linuxa lub MacBooka (w zależności, którego systemu używamy) oraz aplikacji mobilnej.

Infinite działa podobnie, jak Dropbox. W usłudze można przechowywać pliki i udostępniać je innym osobom. Aplikacja integruje się z książką adresów, pozwala też wysłać link do przesyłanego pliku, któremu dodatkowo można ustawić określony termin ważności oraz ograniczyć do niego dostęp za pomocą hasła.

Za pomocą Infinit możemy np. przesłać film z laptopa na smartfon lub tablet z Androidem lub wysłać pliki ze smartfonu do osoby z naszej książki kontaktów, a także wgrać pliki na wirtualny dysk Infinit i wysłać link do pobrania np. firmie, z którą współpracujemy. Aplikacja obsługuje m.in. zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz filmy w jakości HD. Przesyłanie wideo w wysokiej jakości wg twórców Infinit zajmuje około kilkunastu minut, a więc krócej niż w przypadku konkurencyjnych usług.

Korzystając z darmowej wersji Infinit, możemy przesyłać pliki o rozmiarze do 10 GB i przechowywać na naszym wirtualnym dysku materiały o łącznym rozmiarze 1 GB. Dodatkowe możliwości możemy dokupić, opłacając abonament, a cennik jest dostępny tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!