Filebot Filebot 4.9.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Filebot to chińskie narzędzie, pozwalające zapanować nad bałaganem nazw różnych wersji plików multimedialnych, zmieniając je według danych z serwisów internetowych takich jak IMDB itp. Potrafi ono automatycznie pobierać napisy do filmów z serwisu OpenSubtitles, a także weryfikować ich poprawność (przez SFV, MD5 i SHA1) – i nie tylko.

Dzięki wbudowanemu silnikowi skryptowemu, narzędzie zapewnia integrację z popularnymi klientami BitTorrenta (µTorrentem na Windows, Deluge na Linuksie i Transmission na OS-ie X) i umożliwia zautomatyzowanie wielu innych czynności. Autor uruchomił repozytorium takich skryptów (pisanych w języku Groovy) na GitHubie.

Głównym minusem Filebota jest niemożność zintegrowania go z zewnętrznymi serwerami mediów – ale to już problem tkwiący w samej Javie, w której narzędzie to zostało napisane. Jednak dla osób trzymających swoje zasoby mediów lokalnie, narzędzie to praktycznie nie ma żadnych wad (być może mogłoby mieć ładniejszy interfejs użytkownika, ale z drugiej strony jest on przemyślany i nie przeszkadza w pracy).

Wielkim plusem aplikacji jest także to, że autor przygotował wideoporadnik, pokazujący jak sprawnie korzystać z Filebota.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java SE Runtime Enviroment w wersji 7 lub nowszej. Najnowszą wersję Java 2 Runtime Enviroment można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!