r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Filebot 4.7.8

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Filebot to chińskie narzędzie, pozwalające zapanować nad bałaganem nazw różnych wersji plików multimedialnych, zmieniając je według danych z serwisów internetowych takich jak IMDB itp. Potrafi ono automatycznie pobierać napisy do filmów z serwisu OpenSubtitles, a także weryfikować ich poprawność (przez SFV, MD5 i SHA1) – i nie tylko.

Galeria programu

Dzięki wbudowanemu silnikowi skryptowemu, narzędzie zapewnia integrację z popularnymi klientami BitTorrenta (µTorrentem na Windows, Deluge na Linuksie i Transmission na OS-ie X) i umożliwia zautomatyzowanie wielu innych czynności. Autor uruchomił repozytorium takich skryptów (pisanych w języku Groovy) na GitHubie.

Głównym minusem Filebota jest niemożność zintegrowania go z zewnętrznymi serwerami mediów – ale to już problem tkwiący w samej Javie, w której narzędzie to zostało napisane. Jednak dla osób trzymających swoje zasoby mediów lokalnie, narzędzie to praktycznie nie ma żadnych wad (być może mogłoby mieć ładniejszy interfejs użytkownika, ale z drugiej strony jest on przemyślany i nie przeszkadza w pracy).

Wielkim plusem aplikacji jest także to, że autor przygotował wideoporadnik, pokazujący jak sprawnie korzystać z Filebota.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java SE Runtime Enviroment w wersji 7 lub nowszej. Najnowszą wersję Java 2 Runtime Enviroment można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.