r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Finowie powrócą na rynek smartfonów z atrakcyjną Nokią C1

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Dział Nokii zajmujący się produkcją telefonów należy do Microsoftu, nie oznacza to jednak, że Finowie nie stworzą własnego urządzenia. W sieci dostępne są kolejne zdjęcia przedstawiające smartfon opatrzony logo Nokii.

We wrześniu pojawiły się informacje, że Finowie zamierzają powrócić na rynek smartfonów, pierwszym modelem ma być Nokia C1. Oczywiście urządzenie nie będzie produkowane przez Nokię, to Foxconn ma być wykonawcą zaprojektowanego przez Finów smartfonu. Przód C1 na nowym zdjęciu wygląda identycznie jak na wrześniowych fotografiach. Zmian doczekał się natomiast tył, kamerka teraz znajduje się w lewym górnym rogu.

Przedstawione zostały również prawdopodobne wersje kolorystyczne, będziemy mogli wybierać spośród czterech kolorów – czarny, różowy, złoty i biały. Co ciekawe, ze zdjęcia wynika, że model C1 dostępny będzie z Androidem oraz z Windows. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale wiemy, że tego interesująco się zapowiadającego urządzenia powinniśmy spodziewać się w 2016 roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.