Firefly Studios zbiera na grę Stronghold Crusader II

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Seria gier strategicznych Twierdza także w naszym kraju ma swoje grono zagorzałych miłośników, którzy wyglądają kolejnych jej części. Na jej fanów właśnie zespół Firefly Studios liczy ogłaszając, że rozpoczęto zbiórkę funduszy na Stronghold Crusader II, czyli kontynuację Krzyżowca. Na realizację projektu potrzeba twórcom 100 tysięcy euro. Deweloperzy liczą, że w przeciągu najbliższych 30 dni uda im się uzyskać minimum tyle.

Jako główne elementy mające przyciągać do gry komputerowej wymienia się rozbudowany system rozgrywki, dobrze znany z poprzedniej odsłony serii, niesamowitą grafikę 3D (w tym zmienne warunki pogodowe) oraz realistyczną fizykę świata, opcję kierowania zamkiem z kolegą, jak również rzeczy tak oczywiste jak zestaw nowych jednostek czy ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników. Premiera Stronghold Crusader II przewidziana jest na początek 2014 roku, jeśli naturalnie zbiórka się uda.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji