r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Firefox się opóźnia

Strona główna Aktualności

Fundacja Mozilla ogłosiła przesunięcia w terminach ukazania się testowych wersji przeglądarki Firefox. Trzecia beta, która miała ukazać się już w tym tygodniu, zostanie udostępniona dopiero 10 marca.

Opóźnienie jest spowodowane problemami z nowym engine JavaScript, TraceMonkey. Problemy te mają zostać rozwiązane dopiero przy okazji czwartej bety, która ukazać ma się w kwietniu. Kolejne wydanie nie wniesie znaczących zmian w stosunku do ostatniej bety. Nowością, prócz usprawnień w silniku TraceMonkey, ma być między innymi poprawiona obsługa multimediów.

Tymczasem, Mozilla wydała kolejną wersję Firefoksa 3.0.7, w której poprawiono cztery groźne błędy. Najnowszą wersję przeglądarki Firefox można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.