r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Five App 2.7

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

Komunikator FiveApp na tle konkurencji wyróżnia forma komunikacji. W przeciwieństwie do innych podobnych programów nie jest to tekst, zdjęcia, czy też wiadomości głosowe, a gesty wyrażane za pomocą dłoni .

Standardowo dla komunikatorów przygodę z aplikacją rozpoczynamy od założenia nowego konta, bądź też zalogowania na już posiadane. W tym celu wystarczy podać adres e-mail, login oraz hasło. Po uzyskaniu dostępu do naszych kontaktów FiveApp weryfikuje czy ktoś ze znajomych również nie korzysta z tej sieci.

Jeżeli nie, nic straconego. Aplikacja pozwala wysyłać gesty w formie grafik za pomocą Facebook Messengera. Poza wspominanymi już gotowymi gestami program oferuje nam kreator nowych. Możemy dowolnie obracać dłonią, a także zginać wybrane palce. Na koniec wystarczy dodać nazwę i zapisać całość w pamięci aplikacji i na naszym koncie.

Taki sposób komunikacji może znaleźć uznanie nie tylko u użytkowników znudzonych tradycyjnymi komunikatorami, ale także osób, które na co dzień posługują się językiem migowym. Aplikacja dostępna jest za darmo i obecnie nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

FiveApp – aplikacja 17-latka z Gdyni zbiera świetne recenzje młodzieży i migających

28
19.05.2015  •  Maciej Olanicki

Mateusz Mach jest pochodzącym z Gdyni siedemnastolatkiem tworzącym aplikacje na smartfony. Jego ostatni program, FiveApp, to ciekawy komunikator adresowany do młodych ludzi, który umożliwia komunikowanie się poprzez gesty. Po jego opublikowaniu jasnym stało się, że taki model wymiany informacji ma znacznie szersze zastosowanie, niż pierwotnie zakładano. FiveApp umożliwia wysyłanie znajomym schematycznych obrazków dłoni, w których układ palców ma tworzyć gest zrozumiały dla młodych osób zaznajomionych z kulturą hip-hopową. Na filmiku promocyjnym aplikacji dość jasno zostało przestawione…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.