Five App Five App

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Komunikator FiveApp na tle konkurencji wyróżnia forma komunikacji. W przeciwieństwie do innych podobnych programów nie jest to tekst, zdjęcia, czy też wiadomości głosowe, a gesty wyrażane za pomocą dłoni .

Standardowo dla komunikatorów przygodę z aplikacją rozpoczynamy od założenia nowego konta, bądź też zalogowania na już posiadane. W tym celu wystarczy podać adres e-mail, login oraz hasło. Po uzyskaniu dostępu do naszych kontaktów FiveApp weryfikuje czy ktoś ze znajomych również nie korzysta z tej sieci.

Jeżeli nie, nic straconego. Aplikacja pozwala wysyłać gesty w formie grafik za pomocą Facebook Messengera. Poza wspominanymi już gotowymi gestami program oferuje nam kreator nowych. Możemy dowolnie obracać dłonią, a także zginać wybrane palce. Na koniec wystarczy dodać nazwę i zapisać całość w pamięci aplikacji i na naszym koncie.

Taki sposób komunikacji może znaleźć uznanie nie tylko u użytkowników znudzonych tradycyjnymi komunikatorami, ale także osób, które na co dzień posługują się językiem migowym. Aplikacja dostępna jest za darmo i obecnie nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!