PlayStation App – nowa aplikacja bardziej jak serwis społecznościowy

PlayStation App – nowa aplikacja bardziej jak serwis społecznościowy

08.11.2017 17:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy PlayStation, którzy także po odejściu od konsoli chcą mieć kontakt z pozostałymi graczami, otrzymali właśnie mocno odświeżoną wersję aplikacji PlayStation App. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS-em.

Nowa wersja stawia na kontakt ze znajomymi, zapewniając wygodny dostęp do podglądu aktualnie wykonywanych przez nich czynności i publikowanych wiadomości. Otrzymujemy również sprawny dostęp do poglądy listy znajomych i ich statusu online.

Obraz

Sony wspomina również, że usprawnione zostało poznawanie nowych gracz, odnajdywanie osób, które możemy znać oraz tych, które warto obserwować. Z kolei Profil otrzymał bogatsze profile zawierające listy posiadanych gier, społeczności do których należymy i informacje o działaniach, znajomych i i inne dane.

Teraz, dzięki powiadomieniom, w prosty sposób sprawdźmy wiadomości od PlayStation, zaproszenia do gier i imprez, alerty gier, zaproszenia do znajomych oraz na wydarzenia. Przycisk PlayStation to zapewnianie szybkiego dostępu do PlayStation Store oraz popularnych funkcji, takich jak wydarzenia, trofea czy opcje wykorzystani kodów.

Obraz

Nowy interfejs zdobył opinię bardziej przejrzystego. Wielu użytkowników aplikacji nie jest jednak zachwycona. Chcieliby oni bardziej rozbudowanego narzędzia, umożliwiającego także zdalny dostęp do ich konsol, a nie wyłącznie „portalu społecznościowego” skupiającego posiadaczy konsoli Sony.

Najnowszą wersję PlayStation App znajdziecie już w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest aplikacja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)