PlayStation App – nowa aplikacja bardziej jak serwis społecznościowy

PlayStation App – nowa aplikacja bardziej jak serwis społecznościowy

PlayStation App – nowa aplikacja bardziej jak serwis społecznościowy
08.11.2017 17:52

Użytkownicy PlayStation, którzy także po odejściu od konsoli chcą mieć kontakt z pozostałymi graczami, otrzymali właśnie mocno odświeżoną wersję aplikacji PlayStation App. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS-em.

Nowa wersja stawia na kontakt ze znajomymi, zapewniając wygodny dostęp do podglądu aktualnie wykonywanych przez nich czynności i publikowanych wiadomości. Otrzymujemy również sprawny dostęp do poglądy listy znajomych i ich statusu online.

350206409964808129

Sony wspomina również, że usprawnione zostało poznawanie nowych gracz, odnajdywanie osób, które możemy znać oraz tych, które warto obserwować. Z kolei Profil otrzymał bogatsze profile zawierające listy posiadanych gier, społeczności do których należymy i informacje o działaniach, znajomych i i inne dane.

Teraz, dzięki powiadomieniom, w prosty sposób sprawdźmy wiadomości od PlayStation, zaproszenia do gier i imprez, alerty gier, zaproszenia do znajomych oraz na wydarzenia. Przycisk PlayStation to zapewnianie szybkiego dostępu do PlayStation Store oraz popularnych funkcji, takich jak wydarzenia, trofea czy opcje wykorzystani kodów.

350206409965004737

Nowy interfejs zdobył opinię bardziej przejrzystego. Wielu użytkowników aplikacji nie jest jednak zachwycona. Chcieliby oni bardziej rozbudowanego narzędzia, umożliwiającego także zdalny dostęp do ich konsol, a nie wyłącznie „portalu społecznościowego” skupiającego posiadaczy konsoli Sony.

Najnowszą wersję PlayStation App znajdziecie już w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest aplikacja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)