reklama

Flyne. The Offline Reader. 2.0.1

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flyne to swoisty agregator treści zapewniający szybki dostęp do informacji z popularnych serwisów internetowych i subskrypcji RSS. Pozwala on na integrację z listami tematycznymi Twittera, a także Feedly, który jest następcą zamkniętego Google Readera. Aplikacja oprócz wyświetlania aktualności w specjalnie przygotowanej formie pozwala także na szybkie ich otworzenie w ramach wbudowanej lub zupełnie zewnętrznej przeglądarce internetowej.

Po uruchomieniu użytkownik jest popularny o kategorie jego zainteresowań. Znajdziemy na ich liście m.in. Androida, architekturę, żywność, gry komputerowe, humor, fotografię, naukę, sport czy też informacje ze świata. To właśnie na podstawie tego wyboru później prezentowane są artykuły z różnego rodzaju popularnych serwisów. Niestety, nie znajdziemy wśród nich serwisów polskojęzycznych. Szybki dostęp do poszczególnych kategorii a także informacji o ilości nieprzeczytanych wiadomości zapewnia wysuwany boczny panel. Użytkownik może zapisać dowolny wpis do listy ulubionych, a także podzielić się nim poprzez systemowy mechanizm udostępniania. Flyne pozwala na automatyczną synchronizację (domyślnie co 2 godziny) włącznie z możliwością wymuszenia pobierania danych jedynie poprzez sieć Wi-Fi.

Użytkownik może ponadto zmodyfikować sposób wyświetlania treści: uruchomić tryb nocny, zmienić czcionkę oraz jej rozmiar. Dodatkiem jest możliwość integracji z serwisami Twitter oraz Feedly w celu pobierania z nich aktualności i synchronizacji. Opcje te są jednak w przeciwieństwie do podstawowych możliwości płatne. Aplikacja pozwala na użycie jednego widgetu z najważniejszymi informacjami. Nie posiada ona interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić