Spotify wreszcie z większymi limitami pobierania muzyki w trybie offline

Spotify wreszcie z większymi limitami pobierania muzyki w trybie offline

13.09.2018 08:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy Spotify Premium mogą zapisywać muzykę offline, aby mieć do niej dostęp bez połączenia z Internetem. Właśnie zwiększony został limit piosenek, które mogą zostać pobrane na pamięć urządzenia.

Wcześniej Spotify oferował możliwość zapisania do 3333 utworów na maksymalnie 3 urządzeniach. Oferta nie wyglądała atrakcyjnie na tle konkurencji. Chociażby Apple Music pozwala pobrać całą zawartość naszej biblioteki na 10 urządzeniach.

Jak informuje Rolling Stone, Spotify zdecydowało się na spore podniesienie limitów. Teraz osoby korzystające z pakietu premium mogą pobrać do 10 000 piosenek na 5 różnych urządzeniach. Można więc zapisać łącznie 50 tys. utworów, o ile posiadamy odpowiednią ilość urządzeń z możliwością pobrania dość dużej paczki danych.

Warto wiedzieć, że Spotify umożliwia pobieranie wybranych utworów lub wcześniej przygotowanych całych playlist. Przed pobraniem można zdecydować o jakości zapisywanej muzyki, co będzie miało wpływ m.in. na zajmowaną przestrzeń w pamięci smartfonu.

Nowe limity już obowiązują. Jak wspomniałem, możliwość pobrania muzyki dostępna jest w planie premium. Podstawowy pakiet kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Z kolei dla studentów została przygotowana atrakcyjna oferta za zaledwie 9,99 zł. Aplikacja dostępna jest na każdej popularnej platformie. Ze Spotify mogą korzystać użytkownicy Androida i iOS-a, a wersja na komputery dostępna jest na Windowsa i macOS-a.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)