r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Folder Colorizer 1.4.7

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folder Colorizer to darmowa, prosta aplikacja przeznaczona do nadawania kolorów folderom w systemie Windows. Po zainstalowaniu aplikacji w systemie wszystkie opcje konfiguracje dostępne są z poziomu menu kontekstowego.

Galeria programu

Nadawanie kolorów folderom to nie tylko sposób na zmienienie nudnego wyglądu katalogów w systemie, ale przede wszystkim skuteczna metoda na wizualne rozróżnienie zawartości poszczególnych folderów. Folder Colorizer poza domyślną paletą ośmiu kolorów pozwala na zdefiniowanie kolejnych z poziomu ustawień. Użytkownik może również zarządzać istniejąca paletą barw i nadawać nazwy nowym kolorom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 26.06.2013 20:43

Super programik! Hi hi hi hi hi!

  #1 26.06.2013 16:16

Czemu nie informujecie o potrzebie zainstalowania NetFramework ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.