r   e   k   l   a   m   a
reklama

Folder Move 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folder Move to niewielki program ułatwiający przenoszenie plików zainstalowanych aplikacji do innych folderów a nawet partycji bez konieczności ich ponownej instalacji. Aplikacja przenosi całą strukturę katalogów w nowe miejsce i automatycznie tworzy odpowiednie dowiązania symboliczne, by wybrany program czy gra nadal działały bez zarzutu.

Obsługa sprowadza się do wskazania przez użytkownika folderu z programem, który ma zostać przeniesiony, a następnie lokalizacji docelowej. Można również zdecydować o tym, czy utworzone dowiązanie symboliczne ma zostać ukryte, by nie było widoczne w eksploratorze plików.

Wystarczy zatwierdzić zmiany, aby przenoszenie plików zostało rozpoczęte. Zależnie od wielkości przenoszonego programu oraz wydajności dysków twardych, operacja ta może potrwać od kilku sekund, prawdopodobnie nawet do kilku minut.

Uwaga

Aby korzystać z programu konieczne jest uruchomienie go z prawami administratora.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Folder Move: łatwy sposób na przenoszenie plików programów bez reinstalacji

57
16.05.2018  •  Oskar Ziomek

Jeśli problemem podczas pracy przy komputerze jest brak miejsca na dysku, by zainstalować kolejną grę czy aplikację, a czyszczenie systemu ze zbędnych plików nie przynosi już dodatkowych skutków, poradzić sobie można przenosząc część zainstalowanych już programów na inną partycję. Rozwiązaniem nie jest jednak przeciągnięcie plików do nowego folderu – aplikacja sama nie poradzi sobie z faktem, iż lokalizacje kluczowych dla niej plików znajdują się teraz gdzie indziej. Ratować się można oczywiście reinstalacją, ale nie zawsze jest to rozwiązanie wygodne (stracić można na przykład konfigurację…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
pasterjan   2 #1 16.05.2018 20:09

Może głupie pytanie, ale jak zmienić program na PL?

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSnap ma się coraz gorzej. A jego twórca jest najlepiej opłacanym na świecie prezesem