reklama

Folder Move 1.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folder Move to niewielki program ułatwiający przenoszenie plików zainstalowanych aplikacji do innych folderów a nawet partycji bez konieczności ich ponownej instalacji. Aplikacja przenosi całą strukturę katalogów w nowe miejsce i automatycznie tworzy odpowiednie dowiązania symboliczne, by wybrany program czy gra nadal działały bez zarzutu.

Obsługa sprowadza się do wskazania przez użytkownika folderu z programem, który ma zostać przeniesiony, a następnie lokalizacji docelowej. Można również zdecydować o tym, czy utworzone dowiązanie symboliczne ma zostać ukryte, by nie było widoczne w eksploratorze plików.

Wystarczy zatwierdzić zmiany, aby przenoszenie plików zostało rozpoczęte. Zależnie od wielkości przenoszonego programu oraz wydajności dysków twardych, operacja ta może potrwać od kilku sekund, prawdopodobnie nawet do kilku minut.

Uwaga

Aby korzystać z programu konieczne jest uruchomienie go z prawami administratora.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 02.06.2018 23:06

ale, gdzie jest język polski?

pasterjan   2 #1 16.05.2018 20:09

Może głupie pytanie, ale jak zmienić program na PL?

reklama