FonTel - Rejestrator rozmów 2.10

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony
Pobierz program
lub zeskanuj:

FonTel - Rejestrator rozmów to aplikacja umożliwiająca nam rejestrację rozmów przychodzących i wychodzących. Pliki audio są zapisywane w naszym urządzeniu, a my mamy możliwość sprawnego zarządzania nimi.

Zanim użyjemy programu, należy pamiętać że nagrywanie rozmów bez zgody rozmówcy jest niezgodne z prawem. Ta regulacja prawna może się różnić, w zależności od kraju. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji otrzymamy kilka porad jak skutecznie z niej korzystać. Działanie programu jest uzależnione od modelu telefonu i wersji systemu. Nie każdy Android pozwoli nam na komfortowe nagrywanie, niezależnie od programu.

Podczas testów na Sony Z2 nagrywanie odbyło się bez problemów. Głos obu rozmówców był zrozumiały. W razie problemów, możemy spróbować zmienić źródło nagrywanego dźwięku. Rozbudowane opcje to kolejna zaleta aplikacji. FonTel - Rejestrator rozmów dysponuje nie tylko sporą ilością ustawień odnośnie samego nagrywania, ale także oferuje filtry, zabezpieczenie hasłem, synchronizację z chmurą i wiele, wiele więcej.

Przydatnym rozwiązaniem są notatki, możemy je dodać do każdej z rozmów. Treść notatek obejmuje także wbudowana w program wyszukiwarka. Autorzy nie zapomnieli także o bezpieczeństwie. Poza wspomnianą blokadą aplikacji hasłem, możemy również szyfrować nagrane pliki. Biorąc pod uwagę ilość oferowanych możliwości oraz fakt, że są dostępne za darmo, FonTel - Rejestrator rozmów jest jedną z ciekawszych propozycji w sklepie Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 06.07.2016 17:45

Autor opisu powinien uzupełnić swoją wiedzę. W Polsce nagrywanie rozmów nie jest zabronione, zabronione jest rozpowszechnianie. Dla celów dowodowych jak najbardziej można nagrywać swojego rozmówcę.

  #6 21.11.2015 22:39

Super rejestrator. Jeden z najlepszych. Dzięki za możliwości instalacji.

  #5 18.05.2015 01:31

siebie słyszę, rozmówcy nie... to po co mi taki bubel?

  #4 12.02.2015 03:35

nagrywanie rozmowy bez zgody rozmówcy jest niezgodne z prawem ale kara to tylko kilkaset zlotych chyba że chodzi o rozmowe innych ludzi

  #3 24.01.2015 17:59

na swoim prywatnym fonie wolno mi nagrywac kogo chce i kiedy chce. prawo tego nie zabrania. i moge sobie pożniej odsłuchiwac. oczywiscie w dobrym tonie jest poinformowac rozmówce ze telefon nagrywa. ale nie jest to konieczne koniecznie. natomiast nie wolno tak pozyskanych nagran w żadnej formie upubliczniac ( bez zgody osoby która brałą udział w rozmowie) czyli np : słuchac z osoba trzecia lug gdzies publikowac. tego włąsnie robic nie wolno i tego prawo zabrania.

  #2 10.01.2015 21:18

Jak odzyskać hasło?

Pieseczek   2 #1 24.11.2014 23:12

I czemu wciskacie ludziom głupoty? NIE MA ŻADNEGO ZAKAZU NAGRYWANIA ROZMÓW Z UDZIAŁEM NAGRYWAJĄCEGO. TO JEST MÓJ DIALOG I MOJA SPRAWA. Niedługo dojdzie do sytuacji, że nie wolno nagrywać na kamerze samochodowej swojej jazdy w ruchu ulicznym. Zamiast propagować to jako formę pomocną w powstrzymywaniu zachowań nagannych, daje się przestępcom wolną rękę i otwarte drzwi. O to chodzi?