FonePaw Android Data Recovery FonePaw Android Data Recovery 3.8.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FonePaw Android Data Recovery to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania danych ze smartfonów działających pod kontrolą systemu Android. Aplikacja wyróżnia się stosunkowo prostą obsługą i przejrzystym interfejsem graficznym.

Za jej pomocą możemy odzyskać utracone dane, takie jak kontakty (wliczając w to imiona, numery telefonów, adresy e-mail i nie tylko), a także skasowane przez pomyłkę wiadomości SMS, załączniki z wiadomości MMS, fotografie i filmiki, wszelakie dokumenty, a nawet listy połączeń. Program pozwala więc w teorii na odzyskanie wszystkich ważnych danych, które mogliśmy utracić w wyniku pomyłki, awarii sprzętu lub uszkodzenia urządzenia, bądź też karty pamięci.

FonePaw Android Data Recovery obsługuje wszystkie telefony z systemem Android poczynając od wersji 2.1 do najnowszej, w tym urządzenia takich marek jak Sony, LG, Samsung, HTC, Motorola i inne. Sam proces odzyskiwania danych jest całkiem prosty i sprowadza się do podłączenia urządzenia, a następnie wybrania typu plików, które chcemy odzyskać, po którym to wyborze pozostaje jedynie rozpoczęcie skanowania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo w tej wersji wyłączona jest funkcja przywracania odnalezionych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!