r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FontCreator 10.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

FontCreator to rozbudowane, ale za to bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia i edytowania czcionek OpenType i TrueType.

Galeria programu

Program oferuje bardzo przejrzystą formę w zakresie przeglądania zainstalowanych czcionek poprzez umieszczenie zestawienia tychże w jednym oknie (zawiera ono nazwę czcionki, rodzaj, nazwę pliku i rozmiar). Dodatkowo poniżej znajdziemy ścieżkę zapisu każdej czcionki, dzięki czemu możemy ją szybko odnaleźć bez konieczności ręcznego wyszukiwania na dysku twardym.

FontCreator pozwala na zaprojektowanie wysokiej jakości czcionek zarówno OpenType, jak i TrueType. Dodatkowo aplikacja umożliwia również stworzenie czcionek przeznaczonych do umieszczania na stronach internetowych (Web Open Font Format). Warto dodać, że czcionki będą kompatybilne ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami.

Autorzy FontCreator szanują czas użytkownika, dlatego też może on podczas pracy przetestować swoją czcionkę w dowolnej aplikacji, a nawet wygenerować lokalną stronę internetową, by sprawdzić, czy czcionka pasuje do układu witryny sieciowej. W przypadku ewentualnych niezgodności, można wprowadzić odpowiednie poprawki już w fazie projektowania czcionki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 26.12.2016 15:19

Jak dla mnie program do kitu i po kilku minutach testu odinstalowałem, dno!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.