Footsteps travel guide 1.13

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Footsteps travel guide to aplikacja, która dostarcza spersonalizowane przewodniki do zwiedzania miast w Polsce: Gdańska, Krakowa, Warszawy i Wrocławia.

W aplikacji znajdziemy kilka profili głównych, po wybraniu których program dopasuje prezentowane trasy turystyczne do preferencji użytkownika: imprezowicz, hipster, turysta, głowa rodziny, smakosz, historyk, miłośnik sztuki oraz biznesmen. Można wskazać więcej niż jedną opcję, a na podstawie tych danych aplikacja zaprezentuje trasy wycieczki warte uwagi użytkownika.

Każda z map zawiera listę przystanków, przez które wytyczono daną trasę. To m.in. restauracje, muzea, parki, punkty widokowe i wiele innych miejsc. Są też dostępne ścieżki tematyczne, np. z miejscami z kuchnią wegańską lub serwującymi najlepsze burgery. Dodatkowo, na każdej z tras możemy uruchomić nawigację, która poprowadzi nas krok po kroku, od punktu do punktu. Ta opcja wymaga udostępnienia aplikacji danych GPS. Ponadto, na trasie możemy wybrać opcję Przerwa, a następnie znaleźć w okolicy np. kawiarnię lub toaletę.

Trasy polecane są zarówno przez aplikację, jak też przez członków społeczności Footsteps. Każdą z nich można oznaczyć jako ulubioną, a informacja o tym będzie przypisana do konta użytkownika.

Z aplikacji można korzystać w trybie anonimowym. Po utworzeniu konta i zalogowaniu, możliwe jest dodawanie własnych tras oraz zapisywanie map jako ulubionych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Footsteps – polski przewodnik turystyczny z kolejnymi miastami i w wersji na iOS-a

4
06.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Opracowana przez studentów z Wrocławia aplikacja Footsteps Travel Guide zawitała do sklepu App Store. To program dla turystów, którzy chcą skupić się na zwiedzaniu i odkrywaniu nowych miejsc, nie tracąc przy tym czasu na tworzenie planu wyprawy. W marcu tego roku Footsteps debiutowało w Google Play. Jej twórcy obiecali jednak także wersję na system iOS, do tego wzbogaconą o nowe funkcje – pierwotnie bowiem aplikacja oferowała tylko przewodniki po Wrocławiu. Teraz znajdziemy w niej trasy przydatne nie tylko dla zwiedzających stolicę Dolnego Śląska, ale także dla podróżujących po Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję