Fopnu Fopnu 1.45

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fopnu to klient sieci P2P o tej samej nazwie, opracowanej przez autorów klienta BitTorrent o nazwie Tixati. Fopnu jest siecią w pełni zdecentralizowaną, bez indeksowania wyników wyszukiwania i bez przekazywania wyszukiwań innych użytkowników. Połączenia są realizowane przez UDP i w pełni szyfrowane.

Klient Fopnu przypomina starsze klienty eMule. W osobnych kartach można przeglądać statystyki pobierania, wybrać własne pliki do udostępniania, przeszukiwać zasoby udostępniane przez innych użytkowników, monitorować połączenia i pobieranie.

Twórcy projektu przewidzieli też miejsce dla czatu, gdzie można zakładać kanały i komunikować się z innymi użytkownikami. Dzięki temu Fopnu może sprawdzić się także do wymiany osobistych plików między znajomymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!