Foxit Reader Foxit Reader 10.1.3.37598

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Foxit Reader to czytnik dokumentów w formacie PDF, stanowiący bardzo ciekawą alternatywę dla Adobe Readera.

Główne zalety Foxit Readera to bardzo szybkie uruchamianie oraz odczytywanie dokumentów. Program wyposażony został we wszystkie niezbędne funkcje, m. in.: wydruk dokumentów, wyszukiwanie, możliwość kopiowania tekstu (tu radzi sobie jednak trochę gorzej niż produkt Adobe) czy też możliwość kopiowania do schowka dowolnego fragmentu dokumentu w postaci grafiki.

Foxit Reader umożliwia odczyt wielu dokumentów jednocześnie dzięki wbudowanemu mechanizmowi kart. Czytnik integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (m.in. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera oraz Safari) i pozwala na przeglądanie plików PDF w kilku trybach widoku. Nie zabrakło również narzędzi, dających użytkownikowi możliwość dodawania komentarzy, zakreślania tekstu, zabezpieczania sygnaturami czy udostępniania dokumentów znajomym pocztą elektroniczną czy za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wbudowane decodery względem wersji 2.3
Wydajność, Interface przekalkowany z w10 i zakićkany ponadmiarę, brak możliwości uninstall na w7, dziwaczne zachowanie zoomu
ocena użytkownika
08.05.2018 17:02 • Recenzja do wersji 9.1.0.5096

Właśnie zainstalowałem wersję 9.1 zamiast 2.3. Jestem rozczarowany totalnie... Z super lekkiego i mega funkcjonalnego programu zrobiło się zdziadziałe monstrum o dziwacznym zachowaniu.
Wracam na wersję 2.3 i jedynie poszukać muszę mirrora pluginu z decoderami.
Jak tak ma wyglądać oprogramowanie przyszłości, to ono jest do życi. Ocena 2, bo jednak działa (włącza się) i desperat skorzysta z tego co trzeba.

Lekka, obsługa kart, interfejs, obsługa automatycznego lektora.
Dziwne podejście do wykrytych luk.
ocena użytkownika
17.09.2017 13:06 • Recenzja do wersji 8.3.2.25013

W zasadzie program jest znakomity i znany większości użytkowników. Jest wygodny w obsłudze, szybki z czytelnym interfejsem. Posiada w języku polskim funkcję automatycznego lektora, który może czytać na głos treść dokumentu. Można otwierać również dokumenty na osobnych kartach i łatwo się między nimi przełączać. Zaletą jest również to, jest dostępny na różne platformy. Jedyny w gruncie rzeczy minus jest taki, że producent mimo wykrycia pewnych luk, odmówił ich załatania. Dziwne. Sam program prócz tej wady, jest znakomity.