r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foxit Reader - Leading PDF reader by Foxit 2.2.1025

Strona główna Mac Biuro Przeglądarki dokumentów

Foxit Reader to wielokrotnie nagradzany czytnik plików PDF, znany z szybkości i praktycznego interfejsu. Na macOS jest dostępny od 2015 roku.

Galeria programu

Foxit Reader pozwala łatwo przeglądać pliki PDF i wprowadzać do nich adnotacje, można również połączyć go z kontem ConnectedPDF i pracować nad jednym dokumentem w kilka osób.

Foxit Reader radzi sobie z ze wszystkimi plikami PDF, także zabezpieczonymi hasłem, zawierającymi załączniki i osadzone multimedia. Dokumenty można oglądać w widoku ciągłym, dwóch stron obok siebie albo pojedynczej strony, także z klasycznym paskiem miniatur na boku. Można również obracać strony, przeszukiwać tekst i komentarze osobno i łatwo udostępniać zaznaczone fragmenty dokumentów.

Możliwości wprowadzania adnotacji są bardzo szerokie. Można korzystać z różnych narzędzi do zaznaczania tekstu i obszarów dokumentu, dodawać komentarze na kilka sposobów, rysować odręcznie lub z gotowymi kształtami i korzystać ze stempli. Przy pracy z ConnectedPDF można także śledzić zmiany wprowadzone przez innych użytkowników, którzy mają dostęp do dokumentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.