Free Audio CD Burner 2.0.73.823

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Audio CD Burner to proste narzędzie do wypalania płyt Audio-CD, umożliwiające tworzenie kompilacji z muzyką dla odtwarzaczy CD (np. radioodbiorników samochodowych, nieposiadających wsparcia dla formatu MP3).

Program obsługuje nośniki CD-R oraz CD-RW, umożliwia kasowanie zawartości płyt wielokrotnego zapisu i obsługuje takie tryby zapisu danych jak TrackAtOnce (możliwe dogrywanie do nośnika kolejnych utworów) oraz DiscAtOnce (nośnik po nagraniu jest finalnie zakańczany). Wspiera wiele popularnych formatów plików audio ( MP3, WAV, AAC, M4A, M4B, WMA, OGG, FLAC, RA, RAM, AMR, APE, MKA, TTA, AIFF, AU, MPC, SPX oraz AC3), dekodując i zapisując w locie ścieżkę dźwiękową do formatu Audio-CD.

W aplikacji nie zabrakło podstawowych opcji konfiguracyjnych, pozwalających definiować prędkość zapisu oraz czy po zakończonym wypalaniu ma zostać wysunięta tacka napędu lub wyłączony komputer.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 13.05.2017 14:55

Zaciąga z neta syf przy instalacji bez opcji nie instalowania, a przy wyłączonym necie brak możliwości instalacji Audio Burnera więc oczywisty śmieć nie poważna aplikacja.

  #5 20.12.2016 12:17

Niestety nie działa (czy w ogóle to nie wiem ale na MP3 nie zadziałało), nie można dodać plików. Wybieram Przeglądaj... zaznaczam pliki, wybieram i nic się nie dzieje.

  #4 17.11.2016 19:00

Nie działa, nie widzi żadnych plików audio. Wywalcie to z waszej strony bo coraz większy syf tu macie. Panuje ktoś nad tym w ogóle?

  #3 03.07.2016 22:01

nie działa

  #2 26.03.2015 13:15

Program psuje płyta audio, nie polecam. Nagrywałem 3 płyty audio i połowa utworów nie gra. W końcu nagrałem w Windows media Player i bez problemów działa.

  #1 07.03.2014 21:12

Program do nagrania jednej płyty CD .Następnej płyty już nie nagrasz .Chyba że odinstalujesz i ponownie zainstalujesz przed nagraniem następnej płyty. Sprawdziłem na dwóch komputerach.Program CD Burner XP jest lepszy lecz nie nadaje się do odtwarzaczy samochodowych