Free CUDA Video Converter Free CUDA Video Converter 7.21

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free CUDA Video Converter to bezpłatna aplikacja do szybkiego konwertowania plików wideo na komputerze. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie najważniejsze formaty wideo, w tym Xvid, DivX, H.264, MP4, 3GP, MKV, AVI, WMV, AU, FLV, MOV, MTS, M2TS, MOD, TOD, TS, AIFF i M4V.

Aplikacja charakteryzuje się wygodnym w obsłudze interfejsem oraz bogatą funkcjonalnością. Oferuje możliwość konwertowania wielu plików w tym samym czasie, a także modyfikowanie każdego materiału wideo z osobna. Korzystając z wbudowanego edytora, możemy dzielić filmy na części, łączyć kilka plików w jedną całość, dodawać tekst i znaki wodne oraz wyodrębniać dźwięki z filmów do pliku AC3, WAV lub WMA.

Free CUDA Video Converter pozwala na przetwarzanie filmów do formatów obsługiwanych przez urządzenia przenośne typu Xbox 360, Zune, BlackBerry, Walkman, PS3, IPod czy telefony komórkowe. Warto dodać, że jeśli posiadamy nowoczesną kartę graficzną firmy NVIDIA obsługującą technologie CUDA, to wówczas uzyskamy sześciokrotnie wyższą wydajność i przyśpieszenie podczas konwersji multimediów na komputerze.

Oprócz tego możemy wykonywać różne operacje na plikach audio, tworzyć filmy z napisami i podkładami, a także ustawiać odpowiednie parametry klipu zmieniając jego kontrast, jasności i dodając różne efekty specjalne. Poza tym na głównym ekranie programu wyświetlone zostaje procentowe zużycie procesora podczas wykonywania różnych czynności w aplikacji.

Uwaga!

  • Po naciśnięciu przycisku odpowiadającego za rozpoczęcie procesu konwertowania, wyskakuje komunikat informujący i namawiający do zakupu wersji komercyjnej. Aby się jego pozbyć, wystarczy nacisnąć przycisk „Next Time”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
złe konwertowanie, brak wsparcia CUDA w wersji free
ocena użytkownika
26.03.2017 22:57 • Recenzja do wersji 7.21

Totalny szajs. Wsparcie CUDA tylko w wersji płatnej. Poza tym konwertuje źle! Wielkie pliki wynikowe, koszmarna jakość wynikowa. Ścierwo do do wyrzucenia.