Free Icon Tool Free Icon Tool 2.1.6

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Icon Tool to lekki, prosty i darmowy program do wyciągania ikon i kursorów z różnych rodzajów plików. Aplikacja posiada czytelny i przejrzysty interfejs użytkownika, a także obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne.

Program jest banalnie prosty w obsłudze, a wyodrębnianie ikon i kursorów odbywa się zaledwie w kilku krokach. Przy użyciu wbudowanych opcji, dodajemy pojedyncze pliki graficzne znajdujące się na dysku twardym lub całe katalogi zawierające poszczególne kursory bądź ikony. Następnie z poziomu aplikacji wybieramy pliki, z których zamierzamy przetworzyć grafikę do innego formatu i naciskamy odpowiedni przycisk uruchamiający proces wyodrębniania. Ostatnim istotnym krokiem jest wybór właściwego formatu i rozmiaru (wysokość i szerokość) oraz katalog docelowy, w którym zostanie zapisany.

Free Icon Tool stanowi idealne rozwiązanie do szybkiego wyodrębniania ikon i kursorów z różnych typów plików. Przy użyciu programu możemy wyciągać ikony i kursory z plików DLL, CIL, OCX, CPL i EXE, a następnie zapisywać je w dowolnym wybranym formacie PCX, JGP, PNG, TGA, PSD, BMP, GIF oraz ICO. W przypadku przetwarzania plików do formatu ICO, otrzymujemy możliwość dodania efektu przezroczystości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!