r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Icon Tool 2.1.5

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Icon Tool to lekki, prosty i darmowy program do wyciągania ikon i kursorów z różnych rodzajów plików. Aplikacja posiada czytelny i przejrzysty interfejs użytkownika, a także obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne.

Galeria programu

Program jest banalnie prosty w obsłudze, a wyodrębnianie ikon i kursorów odbywa się zaledwie w kilku krokach. Przy użyciu wbudowanych opcji, dodajemy pojedyncze pliki graficzne znajdujące się na dysku twardym lub całe katalogi zawierające poszczególne kursory bądź ikony. Następnie z poziomu aplikacji wybieramy pliki, z których zamierzamy przetworzyć grafikę do innego formatu i naciskamy odpowiedni przycisk uruchamiający proces wyodrębniania. Ostatnim istotnym krokiem jest wybór właściwego formatu i rozmiaru (wysokość i szerokość) oraz katalog docelowy, w którym zostanie zapisany.

Free Icon Tool stanowi idealne rozwiązanie do szybkiego wyodrębniania ikon i kursorów z różnych typów plików. Przy użyciu programu możemy wyciągać ikony i kursory z plików DLL, CIL, OCX, CPL i EXE, a następnie zapisywać je w dowolnym wybranym formacie PCX, JGP, PNG, TGA, PSD, BMP, GIF oraz ICO. W przypadku przetwarzania plików do formatu ICO, otrzymujemy możliwość dodania efektu przezroczystości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Endar84   2 #5 29.01.2016 13:43

Ten program to przykład na to że aktualizowanie aplikacji nie zawsze jest korzystne dla bezpieczeństwa.
Mi właśnie ZoneAlarm zaczął wyświetlać komunikaty że znalazł wirusy i musiałem restartować komputer. Potem usunąłem ten Revelant Knowledge ale Free Icon Tool jakimś cudem jeszcze działa. Następnym razem chyba zainstaluję starszą wersję którą mam gdzieś na pendrivie.

  #4 28.11.2014 20:11

matiux wiesz czemu bo nie umiesz pobierać i instalować teraz wszystkie te wspomagacze pobierania jak np ma właśnie serwis dobre programy mają dodatkowo doczepione dodane aplikacje dodatkowe przy pobieraniu takim wspomagaczem trzeba nie akceptować regulaminu innych programów i właśnie ludzie przez to mają syf w kompach pozdrawiam a i jeszcze jedno dodał bym tu spolszczenie do tego programu mam bo sam go spolszczyłem ale nie chcę mi się rejestrować jeśli moderator to przeczyta i uzna że tu wrzuci taki dodatek to chętnie go udostępnię znakiem będzie zatwierdzenie tego komentarza

Miszkurka2000   16 #3 14.10.2012 08:55

Macie rację Knowledge Revelant (czy jakoś tak) instaluje się bez żadnego pytania i informacji. Nienawidzę takich programów.

Azazell   2 #2 12.06.2012 08:51

matrixu --> czy była to może usługa knowledge czy jakoś tak? Bo właśnie miałem podobny problem i coś mi spowalniało komputer.

  #1 11.06.2012 22:49

Uwaga!!, program instaluje "narzędzie" działające w tle, zbiera info o użytkowniku, pytając sie co jakiś czas o wiek, płec etc.
wywaliłem jeszcze szybciej niż zainstalowałem.
Instalator NIE INFORMUJE o tym, że instaluje coś jeszcze, nie ma opcji wyboru "chcę/nie chcę" instalować dodatkowych komponentów.
Na wszelki wypadek użyłem po deinstalacji funkcji "przywracania systemu", aby cos mi w rejestrze nie zostało i sprawdziłem OS autoruns'em.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.