Free Video to DVD Converter Free Video to DVD Converter 5.0.99.823

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Video to DVD Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji plików wideo (MP4, AVI, WMV, MKV, MOV, FLV i wielu innych) do formatu kompatybilnego ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD. Z jego poziomu utworzymy na bazie naszych filmików strukturę nośnika DVD-Video, a następnie nagramy ją na płytę DVD.

Program jest jednym ze składników pakietu do obsługi multimediów Free Studio, który charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Cały proces tworzenia nośnika DVD z naszymi filmikami ogranicza się do wczytania w głównym oknie narzędzia plików wideo, zdefiniowania formatu wyjściowego (NTSC lub PAL) i jakości obrazu/dźwięku. Free Video to DVD Converter wspiera płyty DVD oraz DVD-DL, umożliwiając przy tym wygodne wypalenie naszego projektu na nośnik z wykorzystaniem instalowanej wraz z nim aplikacji Free DVD Video Burner.

Ponadto narzędzie wyposażone zostało w opcje automatycznego generowania prostego, ale funkcjonalnego menu DVD, które umożliwi łatwą nawigację po zawartości nośnika w różnego typu odtwarzaczach, obsługujących format DVD.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!