Fuelio: paliwo i koszty

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fuelio: paliwo i koszty to rozbudowany dziennik tankowań oraz innych czynności związanych z naszym samochodem. Dzięki statystykom pozwala dokładnie śledzić oraz optymalizować wydatki związane z posiadaniem pojazdu.

Aby skorzystać z aplikacji nie ma potrzeby zakładania konta. W celu wykonania kopii naszych danych, bądź też ich importowania możemy wykorzystać chmurę Dropbox oraz Dysk Google. Przygodę z programem najlepiej rozpocząć od dodania naszego pojazdu, a co za tym idzie skonfigurowania podstawowych informacji odnośnie działania Fuelio: paliwo i koszty.

Ekran główny pozwala nam także dodać wydatki i przypomnienia związane z takimi elementami jak: serwis, rejestracja, parking, myjnia, mandaty, tuning, ubezpieczenia itp. Do zgromadzonych informacji mamy dostęp z poziomu menu. Dodatkowo część z nich jest prezentowana w formie bardzo przydatnych wykresów i statystyk.

Poza wspomnianą już możliwością importowani i eksportowania danych do chmury, program pozwala tworzyć kopię danych w formie plików CSV, a także bazy zapisanej na karcie pamięci. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w styl material design. Fuelio: paliwo i koszty to rozbudowane i przydatne narzędzie dla każdego kierowcy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Aplikacje dla kierowców cz. 1 – oszczędzanie na paliwie i eksploatacji

56
19.01.2016  •  Anna Rymsza

Z racji ferii zimowych zapewne wielu z Was podróżuje po kraju samochodem. Podczas takich wycieczek warto wiedzieć, ile paliwa spala samochód, jakie są jego koszty utrzymania, Dzienniczek i obliczenia Fuelio Fuelio to bardzo dobry dziennik tankowań i innych kosztów utrzymania samochodu, opracowany w Polsce i przejęty przez firmę Sygic, znaną między innymi z oprogramowania do nawigacji. Aplikacja przypomina rozwiązania do pilnowania diety, ale zamiast przyjętych kalorii, należy w nim notować wydane na samochód pieniądze, przy czym jest bardzo wygodna i praktyczna. Fuelio pozwala oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 09.04.2017 15:35

Szkoda tylko,że jest na androida....!!!!

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy