Fuelio: paliwo i koszty Fuelio: paliwo i koszty

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fuelio: paliwo i koszty to rozbudowany dziennik tankowań oraz innych czynności związanych z naszym samochodem. Dzięki statystykom pozwala dokładnie śledzić oraz optymalizować wydatki związane z posiadaniem pojazdu.

Aby skorzystać z aplikacji nie ma potrzeby zakładania konta. W celu wykonania kopii naszych danych, bądź też ich importowania możemy wykorzystać chmurę Dropbox oraz Dysk Google. Przygodę z programem najlepiej rozpocząć od dodania naszego pojazdu, a co za tym idzie skonfigurowania podstawowych informacji odnośnie działania Fuelio: paliwo i koszty.

Ekran główny pozwala nam także dodać wydatki i przypomnienia związane z takimi elementami jak: serwis, rejestracja, parking, myjnia, mandaty, tuning, ubezpieczenia itp. Do zgromadzonych informacji mamy dostęp z poziomu menu. Dodatkowo część z nich jest prezentowana w formie bardzo przydatnych wykresów i statystyk.

Poza wspomnianą już możliwością importowani i eksportowania danych do chmury, program pozwala tworzyć kopię danych w formie plików CSV, a także bazy zapisanej na karcie pamięci. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w styl material design. Fuelio: paliwo i koszty to rozbudowane i przydatne narzędzie dla każdego kierowcy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!