FxSound Enhancer FxSound Enhancer 13.028

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FxSound Enhancer (kiedyś DFX Audio Enhancer) to niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika, odtwarzającego filmy oraz inne dźwięki w komputerze. Program poprawia jakość dźwięku wydobywanego z różnych programów multimedialnych, a także z odtwarzaczy znajdujących się w najpopularniejszych serwisach internetowych (YouTube, Vimeo, last.fm, Amazon.com, Facebook).

Obsługa programu jest banalnie prosta. Chcąc odtwarzać filmy lub muzykę w najwyższej jakości HD, wystarczy uruchomić program i nacisnąć przycisk „Power”, który uaktywni i poprawi jakość dźwięków wydobywanych z odtwarzaczy lub z portali internetowych. Przy użyciu tego oprogramowania zwiększymy poziom dźwięku, wzmocnimy basy i wyeliminujemy tak zwane „ciche” brzmienia, które w pewnym stopniu szkodzą na jakości odtwarzanego dźwięku.

Program posiada różne tryby przetwarzania dźwięku, optymalizujące i ulepszające jakość wydobywanego brzmienia podczas odtwarzania muzyki, filmu lub rozmowy przy użyciu mikrofonu. FxSound Enhancer został przystosowany do pracy z różnymi rodzajami głośników i słuchawek, a także umożliwia dostosowanie własnych ustawień audio w opcjach konfiguracyjnych programu.

Na ekranie głównym aplikacji możemy wybrać jeden z dostępnych trybów przetwarzania, dostosować jakość dźwięku do urządzenia (głośniki, słuchawki), a także ustawić poziom różnych narzędzi, optymalizujących i poprawiających jakość brzmienia. Wśród nich znajdziemy między innymi technologię 3D Surround, dynamiczne wzmacnianie dźwięku czy dodatkowy bas. FxSound Enhancer współpracuje z najpopularniejszymi odtwarzaczami multimedialnymi: iTunes, Spotify,Windows Media Player, QuickTime Player, Pandora Desktop, Winamp, VLC media player, RealPlayer, foobar2000, JetAudio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lepszy dźwięk
Sterowniki mieszają w systemie, nie działają słuchawki, problemy z odinstalowaniem
ocena użytkownika
19.11.2017 00:54 • Recenzja do wersji 12.023

Poprawia dźwięk, jednaj ryje w ustawieniach. Tylko przywracanie systemu może pomóc. Więcej kłopotu niż pożytku. Nie polecam

dajcie po polsku ten program
brak polskiego ustawienia sa nie po polsku a pozatym co jakis czas pojawia sie komunikat ze jest buffer wylaczcie ta funkcje bo ona wycisza dzwiek
ocena użytkownika
07.10.2015 13:28 • Recenzja do wersji 11.401

ten program jest super bardzo mi poprawil jakos dzwiek w moim komputerze wyrazniej slychac wszystkie dzwieki basy i soprany mam 200 vat kolumny wiec to podbicie basu jest zdecydowanie o 100 procent lepsze niz przedtem pozdrawiam