r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

G Data Internet Security for Android

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program do bezpośredniej instalacji na urządzeniu
lub zeskanuj:

G Data Internet Security for Android to kompleksowy pakiet zabezpieczeń, chroniący tablet lub smartfon np. przed złośliwym oprogramowaniem lub wirusami. Pozwala też lokalizować urządzenie, gdyby zostało skradzione.

Galeria programu

Program oferuje następujące moduły bezpieczeństwa: ochrony przed phishingiem, przed złośliwym oprogramowaniem oraz wirusami, a także aplikacjami, które są niebezpieczne dla prywatności użytkownika. Ponadto, pakiet G Data oferuje możliwość blokowania połączeń telefonicznych oraz SMS-ów, które narażą użytkownika na poniesienie wysokich kosztów.

Za pomocą programu możemy chronić też urządzenie, gdy zostanie skradzione. Pierwsza z opcji pozwala zlokalizować je i zdalnie zablokować lub usunąć wszystkie dane. Druga zaś reaguje na zmianę karty SIM, automatycznie blokując urządzenie i informując o tym właściciela.

G Data Internet Security for Android ma też moduły, które pozwalają ukrywać ważne dla użytkownika dane (np. aplikacje lub wpisy z książki kontaktów). Możliwe jest również blokowanie dostępu do niektórych aplikacji, aby nie włączyły ich np. dzieci bawiące się urządzeniem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pomoc dla rodziców czy wychowanie zastępcze? Mobilne antywirusy bardziej skupiają się na dzieciach

7
BEZPIECZEŃSTWO 23.06.2016 | Adam Golański (eimi)

Dyskusje nad wartością oprogramowania antywirusowego dla Androida nie ustają, ale widać, że Google nie zamierza ułatwić tu życia niezależnym producentom antywirusów. „Marshmallow” został tak bardzo utwardzony, że oprogramowaniu ochronnemu niewiele zostaje do roboty, a i szczerze mówiąc, niewiele ono zrobić może, działając bez uprawnień roota. W tej sytuacji coraz częściej myślą o poszerzeniu pojęcia „bezpieczeństwa”, tak by obejmowało różne inne dziedziny, niekoniecznie z bezpieczeństwem IT ściśle związane – na przykład dzieci i ich aktywność w sieci. Takiego oprogramowania pojawia się coraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.