G Data Internet Security for Android

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

G Data Internet Security for Android to kompleksowy pakiet zabezpieczeń, chroniący tablet lub smartfon np. przed złośliwym oprogramowaniem lub wirusami. Pozwala też lokalizować urządzenie, gdyby zostało skradzione.

Program oferuje następujące moduły bezpieczeństwa: ochrony przed phishingiem, przed złośliwym oprogramowaniem oraz wirusami, a także aplikacjami, które są niebezpieczne dla prywatności użytkownika. Ponadto, pakiet G Data oferuje możliwość blokowania połączeń telefonicznych oraz SMS-ów, które narażą użytkownika na poniesienie wysokich kosztów.

Za pomocą programu możemy chronić też urządzenie, gdy zostanie skradzione. Pierwsza z opcji pozwala zlokalizować je i zdalnie zablokować lub usunąć wszystkie dane. Druga zaś reaguje na zmianę karty SIM, automatycznie blokując urządzenie i informując o tym właściciela.

G Data Internet Security for Android ma też moduły, które pozwalają ukrywać ważne dla użytkownika dane (np. aplikacje lub wpisy z książki kontaktów). Możliwe jest również blokowanie dostępu do niektórych aplikacji, aby nie włączyły ich np. dzieci bawiące się urządzeniem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zadbaj o swój smartfon – oto najlepsze antywirusy na Androida

102

Stosowanie oprogramowania antywirusowego podczas pracy z komputerem od lat jest standardem, ale sięganie po podobne rozwiązania w przypadku smartfonów nie jest jeszcze tak powszechne. Liczba zagrożeń na urządzenia mobilne rośnie jednak z roku na rok. Wyzwaniem może być wybór konkretnego programu. W sklepach znajdziemy mnóstwo aplikacji antywirusowych, które często noszą takie same nazwy, jak komputerowe pierwowzory. Podobnie jednak, jak w przypadku wersji pulpitowych, mobilne odmiany się od siebie różnią – nie tylko funkcjonalnością i interfejsem, ale również skutecznością. Aby ułatwić wybór…

Pomoc dla rodziców czy wychowanie zastępcze? Mobilne antywirusy bardziej skupiają się na dzieciach

7
23.06.2016  •  Adam Golański

Dyskusje nad wartością oprogramowania antywirusowego dla Androida nie ustają, ale widać, że Google nie zamierza ułatwić tu życia niezależnym producentom antywirusów. „Marshmallow” został tak bardzo utwardzony, że oprogramowaniu ochronnemu niewiele zostaje do roboty, a i szczerze mówiąc, niewiele ono zrobić może, działając bez uprawnień roota. W tej sytuacji coraz częściej myślą o poszerzeniu pojęcia „bezpieczeństwa”, tak by obejmowało różne inne dziedziny, niekoniecznie z bezpieczeństwem IT ściśle związane – na przykład dzieci i ich aktywność w sieci. Takiego oprogramowania pojawia się coraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 31.12.2017 15:23

Postanowiłem go kupić, kiedy przez moją nieuwagę, ale też nieaktualny darmowy antywirus, ktoś włamał mi się na konto i straciłem kasę. Niewiele, bo 500 złotych, ale i tak musiałem zakładać nowe konto i było z tym sporo galimatiasu.

  #3 08.08.2017 14:05

Kawał dobrego antywirusa. Mam go od co najmniej pół roku i ani razu jeszcze nie miałem problemu z jakimiś instalującymi się dziwnymi dodatkami na telefonie. Nic się nie muli. Dobra rzecz.

  #2 13.07.2017 13:26

Mam telefon prawie za 3 tysie, więc myślę, że warto wydać na antywirus tę kaskę, żeby potem nie płakać, że sprzęt wartości kompa nie działa i można go wyrzucić na śmietnik.

  #1 13.06.2017 08:21

ich ochrona sprawdza sie dobrze, w pracy na appla mamy gdatę i daje adę, często nam padały skrzynki,a teraz już pół roku i jest ok

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji