reklama

G Data Internet Security for Android

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

G Data Internet Security for Android to kompleksowy pakiet zabezpieczeń, chroniący tablet lub smartfon np. przed złośliwym oprogramowaniem lub wirusami. Pozwala też lokalizować urządzenie, gdyby zostało skradzione.

Program oferuje następujące moduły bezpieczeństwa: ochrony przed phishingiem, przed złośliwym oprogramowaniem oraz wirusami, a także aplikacjami, które są niebezpieczne dla prywatności użytkownika. Ponadto, pakiet G Data oferuje możliwość blokowania połączeń telefonicznych oraz SMS-ów, które narażą użytkownika na poniesienie wysokich kosztów.

Za pomocą programu możemy chronić też urządzenie, gdy zostanie skradzione. Pierwsza z opcji pozwala zlokalizować je i zdalnie zablokować lub usunąć wszystkie dane. Druga zaś reaguje na zmianę karty SIM, automatycznie blokując urządzenie i informując o tym właściciela.

G Data Internet Security for Android ma też moduły, które pozwalają ukrywać ważne dla użytkownika dane (np. aplikacje lub wpisy z książki kontaktów). Możliwe jest również blokowanie dostępu do niektórych aplikacji, aby nie włączyły ich np. dzieci bawiące się urządzeniem.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 31.12.2017 15:23

Postanowiłem go kupić, kiedy przez moją nieuwagę, ale też nieaktualny darmowy antywirus, ktoś włamał mi się na konto i straciłem kasę. Niewiele, bo 500 złotych, ale i tak musiałem zakładać nowe konto i było z tym sporo galimatiasu.

  #3 08.08.2017 14:05

Kawał dobrego antywirusa. Mam go od co najmniej pół roku i ani razu jeszcze nie miałem problemu z jakimiś instalującymi się dziwnymi dodatkami na telefonie. Nic się nie muli. Dobra rzecz.

  #2 13.07.2017 13:26

Mam telefon prawie za 3 tysie, więc myślę, że warto wydać na antywirus tę kaskę, żeby potem nie płakać, że sprzęt wartości kompa nie działa i można go wyrzucić na śmietnik.

  #1 13.06.2017 08:21

ich ochrona sprawdza sie dobrze, w pracy na appla mamy gdatę i daje adę, często nam padały skrzynki,a teraz już pół roku i jest ok

reklama